zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.09.2014 - 22:42
Lilith: ST
|
25.09.2014 - 22:20
|
25.09.2014 - 20:03
Erma: ST
|
25.09.2014 - 19:17
zvířenka: Nadýchané poutě.
Díky. |
25.09.2014 - 13:13
|
25.09.2014 - 10:02
vavaoko: ST
|
25.09.2014 - 06:55
CULIKATA: No je to hrůza(.St
|
25.09.2014 - 00:27
Kapka: Málem jsem propásla jednu z nejkrásnějších. Opravdu ST je málo.
|
25.09.2014 - 00:22
|
24.09.2014 - 22:48
Kajuta: jo! ST
|
24.09.2014 - 15:52
Špáďa: Strháváš potleskoměr!
A Velká kniha o hovně bude nejspíš žádat revizi! |
24.09.2014 - 15:49
Špáďa: Další poetická bomba, tentokrát o síle aspoň 100 kt TNT (tmy na těšení)
|
24.09.2014 - 11:35
|
24.09.2014 - 00:53
Špáďa: U týna na nýtu
nedospala psoden. Ej, u kamen sálá snem, a kuje. Nesahej na volt, neváhej žít. O! Tebe za zenitem smetí nezazebe, totiž je háv entlován, je hasen. |
24.09.2014 - 00:08
Lilith: Šťastná to s tebou žena... šťastný ty s ní muž... poklona
ST :-) |
23.09.2014 - 16:06
zenge: děti moje DÍKY!
;-) |
23.09.2014 - 14:04
Houda: ST...hezký :-)
|
23.09.2014 - 14:03
Houda: ST
|
23.09.2014 - 14:02
Houda: ST....hezké
|
23.09.2014 - 14:01
Houda: Krásný...a pro mě i trochu citový, páč ač Moravák, tady v bráně Šumavy jsem si to zamiloval...ST
|


