zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11492 / 21579
Komentáře k dílům uživatele :
25.09.2014 - 22:42
Lilith: ST
25.09.2014 - 22:20
Kajuta: I do okruží... :))) Musím si ten ajnc nějak zašifrovat. :))

ST
25.09.2014 - 20:03
Erma: ST
25.09.2014 - 19:17
zvířenka: Nadýchané poutě.
Díky.
25.09.2014 - 13:13
Lota: .
když jsem "Jí "
četla napoprví
říkala jsem si:
Ta nás všechny uchvátí
.
25.09.2014 - 10:02
25.09.2014 - 06:55
CULIKATA: No je to hrůza(.St
25.09.2014 - 00:27
Kapka: Málem jsem propásla jednu z nejkrásnějších. Opravdu ST je málo.
25.09.2014 - 00:22
Kapka: of course
vřava a pumy, to oni umí, a lhát, sami si zatleskat...
ST
24.09.2014 - 22:48
Kajuta: jo! ST
24.09.2014 - 15:52
Špáďa: Strháváš potleskoměr!
A Velká kniha o hovně bude nejspíš žádat revizi!
24.09.2014 - 15:49
Špáďa: Další poetická bomba, tentokrát o síle aspoň 100 kt TNT (tmy na těšení)
24.09.2014 - 11:35
Lota: .
nikdy neomrzíš
je radost se na Tvou lidskou dějepravu
ze všech koutů světa
těšit
.
24.09.2014 - 00:53
Špáďa: U týna na nýtu
nedospala psoden.
Ej, u kamen sálá snem, a kuje.


Nesahej na volt, neváhej žít. O! Tebe za zenitem smetí nezazebe, totiž je háv entlován, je hasen.
24.09.2014 - 00:08
Lilith: Šťastná to s tebou žena... šťastný ty s ní muž... poklona
ST :-)
23.09.2014 - 16:06
zenge: děti moje DÍKY!
;-)
23.09.2014 - 14:04
Houda: ST...hezký :-)
23.09.2014 - 14:03
Houda: ST
23.09.2014 - 14:02
Houda: ST....hezké
23.09.2014 - 14:01
Houda: Krásný...a pro mě i trochu citový, páč ač Moravák, tady v bráně Šumavy jsem si to zamiloval...ST
1 ... 556|557|558|559|560|561|562|563|564 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku