Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.02.2024 - 08:31
|
28.02.2024 - 04:06
Besinka: M.A.Rek: děkuji a posílám úsměv
|
27.02.2024 - 23:34
|
27.02.2024 - 17:01
Besinka: Květka Š.: Ano
|
27.02.2024 - 16:52
Květka Š.: Všechno je čisté louka i les
zavoní vzduch,zaštěká pes... |
26.02.2024 - 08:58
Besinka: j.m.: ano.
|
26.02.2024 - 07:45
j.m.: Stačí být,proč se někam cpát.
|
25.02.2024 - 18:32
Besinka: Lilith: ano,tak jest.
|
25.02.2024 - 18:14
Lilith: Doteky jsou nejen povzbudivé, někdy je to i lék pro duši... ;-)
|
25.02.2024 - 14:50
Besinka: M.A.Rek: ale důležité jsou básně a bez nich život nerozvíjel se krásně, píšu a cítím se příjemně
|
25.02.2024 - 14:39
M.A.Rek: Ať to, Jíťo, vyjde.
|
24.02.2024 - 21:13
Besinka: M.A.Rek: děkuji mockrát
|
24.02.2024 - 21:12
Besinka: M.A.Rek: děkuji za slova a mám radost
|
24.02.2024 - 16:53
M.A.Rek: Mají-li facky jmenný seznam
je jistě lepší být bezejmenný A facky mají jmenný seznam tak dáme jména i těm fackám |
24.02.2024 - 16:34
M.A.Rek: NA PRAHU DĚTSTVÍ
NA PRAHU DOSPÍVÁNÍ NA PRAHU STÁŘÍ rád vzpomínám na první lásky na první vrásky na Prahu vzpomínám |
24.02.2024 - 06:27
Besinka: paulín: děkuji a zdravím.
|
24.02.2024 - 06:27
Besinka: paulín: opravdu hodně děkuji
|
24.02.2024 - 06:26
Besinka: paulín: děkuji za podporu
|
23.02.2024 - 21:55
paulín: Opravdu dobré.
|
23.02.2024 - 21:54
paulín: Je to krásné. Takové obyčejné a opravdové.
|


