Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.10.2024 - 18:25
Besinka: Marťas9: Děkuji a objímám.
|
05.10.2024 - 12:59
Ctirad Justus: "Hladím Tě po spáncích.
Jsi můj osud i věčný hřích. Žena, skvost. Rub i líc." To mne tedy uchopilo. CJ |
05.10.2024 - 09:30
Marťas9: Nádhera, krásně napsané...
|
04.10.2024 - 21:00
Besinka: M.A.Rek: Děkuji a objímám.
|
04.10.2024 - 20:52
M.A.Rek: Zdá se, že plníš knihovny... ;o)
|
04.10.2024 - 16:20
Besinka: Radegast: děkuji mockrát za povzbuzení do tvorby
|
04.10.2024 - 15:24
Radegast: Vybavil se mi nejeden romantický příběh.
|
04.10.2024 - 12:25
Besinka: Lilith: ano
|
04.10.2024 - 12:24
Besinka: Lilith: mám radost
|
04.10.2024 - 09:53
Lilith: To je milý... juuu...kluci z Moravy jsou nej ;-)
|
04.10.2024 - 09:34
Lilith: Besinka: Moc hezké:-)
|
03.10.2024 - 05:32
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji mockrát
|
03.10.2024 - 05:31
Besinka: Zeanddrich E.: Objimam virtuálně
|
02.10.2024 - 22:02
Zeanddrich E.: Besinka: Zase pravá slůvka :); hustá a přesná...:)
|
02.10.2024 - 22:01
Zeanddrich E.: Zase pravá slůvka :); hustá a přesná...:)
|
02.10.2024 - 21:58
Zeanddrich E.: Žádné zbytečné slůvko opět, Besinko :), - A ta slůvka, která jsi použila (opět) sedí ..přesně...:):)
|
28.09.2024 - 07:17
Besinka: M.A.Rek: objimam
|
27.09.2024 - 21:47
M.A.Rek: To víš že setrvá
přej si to jen však znáš to, není to láska prvá, někdy vydrží někdy i přes týden... To jsou jen rýmy pesimisty. Ty jsi ale optimistka. ;o) |
27.09.2024 - 20:21
Besinka: Marťas9: Děkuji
|
27.09.2024 - 19:33
Marťas9: Besinka:. Moc Ti to přeji...
|


