Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1555
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
05.10.2024 - 18:25
Besinka: Marťas9: Děkuji a objímám.
05.10.2024 - 12:59
Ctirad Justus: "Hladím Tě po spáncích.
Jsi můj osud i věčný hřích.
Žena, skvost.
Rub i líc."
To mne tedy uchopilo.
CJ
05.10.2024 - 09:30
Marťas9: Nádhera, krásně napsané...
04.10.2024 - 21:00
Besinka: M.A.Rek: Děkuji a objímám.
04.10.2024 - 20:52
M.A.Rek: Zdá se, že plníš knihovny... ;o)
04.10.2024 - 16:20
Besinka: Radegast: děkuji mockrát za povzbuzení do tvorby
04.10.2024 - 15:24
Radegast: Vybavil se mi nejeden romantický příběh.
04.10.2024 - 12:25
Besinka: Lilith: ano
04.10.2024 - 12:24
Besinka: Lilith: mám radost
04.10.2024 - 09:53
Lilith: To je milý... juuu...kluci z Moravy jsou nej ;-)
04.10.2024 - 09:34
Lilith: Besinka: Moc hezké:-)
03.10.2024 - 05:32
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji mockrát
03.10.2024 - 05:31
Besinka: Zeanddrich E.: Objimam virtuálně
02.10.2024 - 22:02
Zeanddrich E.: Besinka: Zase pravá slůvka :); hustá a přesná...:)
02.10.2024 - 22:01
Zeanddrich E.: Zase pravá slůvka :); hustá a přesná...:)
02.10.2024 - 21:58
Zeanddrich E.: Žádné zbytečné slůvko opět, Besinko :), - A ta slůvka, která jsi použila (opět) sedí ..přesně...:):)
28.09.2024 - 07:17
Besinka: M.A.Rek: objimam
27.09.2024 - 21:47
M.A.Rek: To víš že setrvá
přej si to jen
však znáš to,
není to láska prvá,
někdy vydrží
někdy i přes týden...

To jsou jen rýmy pesimisty. Ty jsi ale optimistka. ;o)
27.09.2024 - 20:21
Besinka: Marťas9: Děkuji
27.09.2024 - 19:33
Marťas9: Besinka:. Moc Ti to přeji...
1 ... 117|118|119|120|121|122|123|124|125 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku