Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
16.03.2025 - 20:42
Besinka: G.P.: já se učila psát,ale neudělala jsem státnice,tolik klepů za minutu,to bylo těžké a bez chyb
16.03.2025 - 19:35
G.P.: Na starém psacím stroji těžko se psaly básně,
tam každá malá chybka byla vidět tak jasně,
kolikrát se mi stalo, že začínal jsem znovu,
kvůli jednomu překlepu, kvůli jednomu slovu...
16.03.2025 - 08:57
Besinka: Zeanddrich E.: Ano
16.03.2025 - 08:56
Besinka: Zeanddrich E.: Ať je tatínkovi líp
16.03.2025 - 08:55
Besinka: Zeanddrich E.: Mávám
16.03.2025 - 08:54
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji
16.03.2025 - 08:54
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji za podporu
16.03.2025 - 08:53
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji
16.03.2025 - 08:52
Besinka: Marťas9: děkuji mockrát
16.03.2025 - 08:51
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji
16.03.2025 - 05:25
Marťas9: Besinka: Moc krásně jsi to Jituško napsala. Taky jsem ráda chodívala ťukat na psací stroj od křestného, my doma neměli.
Dcerka si přes internet koupila nějaký starý.Párkrat na něm něco napsala, bohužel se jí rozpadl... Měj se hezky...
15.03.2025 - 23:35
Zeanddrich E.: Besinka:
... .

(Jo, dítka často v sobě chovají jiné naděje, než jejich rodiče... :):))
15.03.2025 - 23:31
Zeanddrich E.: Lilith: Besinka: Opět ve Tvém osobitém stylu :) - a hezké opět, Besinko :)

Jo, já jsem už dlouho nebyl na ..výletě mimo Prahu... . -Ale v týdnu snad odjedu za tátou na jih Moravy (táta je ve špitále, a již byl zrušen zákaz návštěv, co tam byl kvůli chřipkové epidemii...).
15.03.2025 - 23:26
Zeanddrich E.: Besinka: Ve které ulici je to Tvé okno, Besinko...? :)
15.03.2025 - 23:24
Zeanddrich E.: Milé, Besinko :)
15.03.2025 - 23:23
Zeanddrich E.: Lilith: Besinka: Jj; okamžitě jsem si vzpomněl na okamžiky jisté pohodičky :) ve zdejším paláci Charitas (Karlovo nám. č. 5)

(ještě jsem členem KDU-ČSL :), i když z mnohých kroků
mé partaje/ mi tedy úsměv v tváři roztaje...)
15.03.2025 - 23:18
Zeanddrich E.: Lilith: Besinka: Přítomnosti padá obočí... :).

Takhle poeticky vyjádřené usínání jsem dlouho nezaznamenal, Besinko... :):)
15.03.2025 - 22:58
Zeanddrich E.: Lilith: Besinka: Jo, já také, Lilith :)

(myslím ale, že by mi na něm dnes docela hodně chyběly klávesy Delete, a Backspace - mimo jiné... :):) )
15.03.2025 - 19:46
Besinka: Lilith: děkuji
15.03.2025 - 19:46
Besinka: Lilith: děkuji
1 ... 98|99|100|101|102|103|104|105|106 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku