Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.04.2025 - 16:25
Lilith: Tak je tam i s tou mojí... věřím, že nikdo nikdy úplně nikam nezmizí...
|
08.04.2025 - 14:11
G.P.: Kam zmizel smích?
I klaun dnes ztich'. I komik přežívá protiva. Tak začněte už, k sakru, hrát, ať se můžem začít smát! |
08.04.2025 - 13:39
Besinka: tajemství přírody: děkuji za podporu, už je sluníčko
|
08.04.2025 - 13:13
tajemství přírody: DNEŠNÍ DEN JE MÁVNUTÍM JÍVY VE VĚTRU,
DNEŠNÍ DEN JE VĚČNOST ZACHUMLÁNÍ VE SVETRU. DNES JSME SI HRÁLI NA KAMARÁDKY MILÉ, A ZÍTRA TEDY UŽ NEPŘÍJDE TA TVRDÁ CHVÍLE, HRÁT SI BUDEM: kde je smích. |
08.04.2025 - 06:48
Besinka: Marťas9: děkuji za podporu
|
08.04.2025 - 06:36
Marťas9: Taky jej postrádám, bude líp sluníčko nám jde naproti...pa
|
07.04.2025 - 10:29
Besinka: tajemství přírody: děkuji za podporu
|
07.04.2025 - 10:22
tajemství přírody: Besinka: KRÁSNÁ BÁSNIČKA, MÁ TAKOVÝ HŘEJIVÝ, UPŘÍMNÝ VERŠ, LÍBÍ SE MI, JAK JSI NAPSALA VŠE STRUČNĚ, JASNĚ A S OHROMNOU PORCÍ LÁSKY. DÍK.
|
06.04.2025 - 09:58
Besinka: j.m.: děkuji za podporu
|
06.04.2025 - 07:21
j.m.: Ten svět existuje.
|
05.04.2025 - 20:37
Besinka: Marťas9: ano, když jsou ty Velikonoce
|
05.04.2025 - 15:12
Marťas9: Všechno má se vším souvislost, pozoruj okolí, třeba se budou dít zázraky...
|
04.04.2025 - 21:15
Besinka: G.P.: ano a objímám pevné
|
04.04.2025 - 17:43
G.P.: Já mám štěstí, že má máma
je tu s námi, i když sama, jezdím za ní jak se dá, vždyť je to maminka má... |
04.04.2025 - 14:10
Besinka: G.P.: Ano
|
04.04.2025 - 11:43
|
03.04.2025 - 13:17
Besinka: G.P.: děkuji za podporu
|
03.04.2025 - 12:57
|
28.03.2025 - 20:39
Besinka: René Vulkán: děkuji za podporu
|
28.03.2025 - 11:27
René Vulkán: Milé, lehce načrtnutá imprese.
|


