Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.03.2025 - 17:43
Besinka: M.A.Rek: mňau
|
26.03.2025 - 15:31
M.A.Rek: Mé malé kočičky
přivřená očička již přede a kňourá vlhká je kočička hravá a přítulná petit chaton není platonická říkal to Platon ;o) |
25.03.2025 - 18:24
Besinka: M.A.Rek: Děkuji za milé řádky
|
25.03.2025 - 18:06
|
25.03.2025 - 16:36
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji za podporu básně
|
25.03.2025 - 16:35
Besinka: Lionhead: děkuji
|
24.03.2025 - 23:28
Zeanddrich E.: Kouzelná báseň opět, Besinko :)
|
24.03.2025 - 21:21
Lionhead: Hezká, pozitivní. (-:
|
21.03.2025 - 11:31
Besinka: divoženka1: to je dobře a zdravím
|
21.03.2025 - 06:59
divoženka1: Občas nějakého plyšáka zachráním ze sekáče,pokud nerozdám taky se mnou bydlí
|
19.03.2025 - 22:10
Besinka: Marťas9: ano
|
19.03.2025 - 20:13
Marťas9: Tyhle chlupaté lásky dokážou divy... Hezký večer Jituško...
|
19.03.2025 - 19:40
Besinka: Lilith: Ano
|
19.03.2025 - 19:39
Besinka: Lilith: Děkuji
|
19.03.2025 - 19:39
Besinka: Lilith: Děkuji
|
19.03.2025 - 19:38
Lilith: Malé fajn radosti ;-)
|
19.03.2025 - 19:33
Lilith: Mňauknu díky, plyšáky mám ráda pořád a dycky mít budu ;-)
|
19.03.2025 - 19:30
Lilith: Gratulacion ;-)
|
18.03.2025 - 17:40
Besinka: G.P.: děkuji za podporu a objimam
|
18.03.2025 - 16:33
G.P.: Na postel dal jsem si kocoura plyšáka,
myslím, že jsem vystrašil Toma, toho myšáka... |


