|
...
» 31.01.2014 » autorka: Tedelybear » komentářů: 6(4) » tipů: 11 |
|
» 04.02.2014 » autor: Vorejs » komentářů: 4(4) » tipů: 5 |
|
zamyšlení :)
» 05.02.2014 » autorka: Tedelybear » komentářů: 5(4) » tipů: 8 |
|
...
» 06.02.2014 » autorka: Tedelybear » komentářů: 6(4) » tipů: 6 |
|
...
» 22.02.2014 » autorka: Tedelybear » komentářů: 6(4) » tipů: 8 |
|
» 26.02.2014 » autor: Čomby » komentářů: 4(4) » tipů: 6 |
|
» 28.02.2014 » autor: Tomáš Přidal » komentářů: 4(4) » tipů: 6 |
|
» 01.03.2014 » autor: ChilliBasníček » komentářů: 4(4) » tipů: 3 |
|
:-)
» 01.03.2014 » autor: Tomáš Přidal » komentářů: 4(4) » tipů: 8 |
|
...
» 03.03.2014 » autorka: Tedelybear » komentářů: 5(4) » tipů: 8 |
|
Inspirace Naruto anime+manga..
Ten konec jsem pokazil no.. :/
2 poslední sloky Spoiler..
» 04.03.2014 » autor: ChilliBasníček » komentářů: 5(4) » tipů: 4 |
|
...
» 07.03.2014 » autorka: Tedelybear » komentářů: 4(4) » tipů: 9 |
|
Nevěděl jsem o čem psát a kámoška řekla že o ní tak jsem si řekl proč ne.. :D
Zdá se mi že jsem to pokazil.. :/
Co myslíte vy?
» 07.03.2014 » autor: ChilliBasníček » komentářů: 4(4) » tipů: 4 |
|
...
» 08.03.2014 » autorka: Tedelybear » komentářů: 4(4) » tipů: 9 |
|
Nevím jestli název sedí nevěděl jsem co k tomu dat.. :D
Chtěl jsem vyjádřit můj názor a pokusit se trochu oslovit některé lidi..
A taky asi s části to píšu abych se nezbláznil.. :D ;)
» 08.03.2014 » autor: ChilliBasníček » komentářů: 5(4) » tipů: 7 |
|
...
» 09.03.2014 » autorka: Tedelybear » komentářů: 5(4) » tipů: 8 |


