Díla : komentovaná » kategorie : Básně

..pro žence..
» 02.05.2012
» autor: Bedman
» komentářů: 7(4)
» tipů: 6
Aneb co náš čeká ??
» 03.05.2012
» autor: madanik
» komentářů: 4(4)
» tipů: 21
...
» 04.05.2012
» autorka: Tedelybear
» komentářů: 5(4)
» tipů: 8
Opět jeden zvláštní pokus... tahle báseň je inspirovaná myšlenkami buddhismu, o který se tak trochu zajímám. :)
» 05.05.2012
» autorka: deep inside
» komentářů: 4(4)
» tipů: 6
...
» 06.05.2012
» autorka: januve
» komentářů: 4(4)
» tipů: 12
» 08.05.2012
» komentářů: 7(4)
» tipů: 8
...
» 08.05.2012
» autorka: Tedelybear
» komentářů: 4(4)
» tipů: 9
Oči nejsou oči,jehly nejsou jehlami jen dlaně zůstávají dlaněmi.Malý experiment.
» 09.05.2012
» autorka: silver_fox
» komentářů: 4(4)
» tipů: 9
22
» 10.05.2012
» autor: Tomáš Přidal
» komentářů: 4(4)
» tipů: 5
bez komentáře
» 11.05.2012
» autor: radek oslov
» komentářů: 4(4)
» tipů: 9
Když už zmizí veškerá vůle...
» 14.05.2012
» autorka: Vendys
» komentářů: 5(4)
» tipů: 8
a Neslyší...
» 14.05.2012
» autor: radek oslov
» komentářů: 4(4)
» tipů: 11
....a pozdější probuzení.
» 16.05.2012
» autorka: januve
» komentářů: 5(4)
» tipů: 11
K narozeninám
» 17.05.2012
» autorka: janina
» komentářů: 4(4)
» tipů: 15
slovo...i stín
» 17.05.2012
» autor: radek oslov
» komentářů: 4(4)
» tipů: 8
člověče...
» 20.05.2012
» autor: radek oslov
» komentářů: 4(4)
» tipů: 11
nebo také Mircalla.. nebo Carmilla :)
» 22.05.2012
» autorka: charibeja
» komentářů: 5(4)
» tipů: 11
Mikro mini
» 22.05.2012
» autor: Marcone
» komentářů: 4(4)
» tipů: 8
Ať to hned ze začátku nedělám špatně... je tady někdo, kdo se vyzná v haiku? :)
» 24.05.2012
» autorka: Ketyna
» komentářů: 6(4)
» tipů: 5
pocity, když je člověk "na okraji"..
» 25.05.2012
» autor: VE.
» komentářů: 5(4)
» tipů: 15

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku