|
... se někdy polámou ...
» 19.08.2012 » autor: vapiti » komentářů: 7(7) » tipů: 20 » Básně / Přátelství |
|
V kamenných chrámech hledáš marně
Boha, /ten v srdci Tvém je skryt!/,
k modlám nenapři zraky kalné,
tam uvnitř sám víš, kterak žít...
» 20.08.2012 » autor: Kozoroh1 » komentářů: 7(7) » tipů: 17 |
|
Sex je jen jiné slovo pro základní energii, ze které povstává všechen život a dále se rozmnožuje. Je zároveň nesmírně mocný jakož i plně přirozený, protože je základní energií života. Potlačení sexu není jen nepřirozené, ale i bitva proti životu samému...
Stať z promáčené knížky, bez udání autora, kterou jsem zvedl z příkopu u silnice.
» 21.08.2012 » autor: Jan Maren » komentářů: 8(7) » tipů: 11 » Básně / Erotika, sex |
|
za zrcadlem střepy…
» 21.08.2012 » autorka: Levandule » komentářů: 7(7) » tipů: 13 |
|
O životě, přátelích...
» 22.08.2012 » autorka: Marta Valenová » komentářů: 14(7) » tipů: 11 |
|
Lidičkové, tuhle báseň jsem nanapsala já, ale jedna moje dobrá kamarádka bez nicku, začínající autorka, která je trochu nejistá, a prosí o komentáře, tak jestli se za ni u vás můžu přimluvit...
» 23.08.2012 » autorka: Anjesis » komentářů: 8(7) » tipů: 10 |
|
radost
» 23.08.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 7(7) » tipů: 12 |
|
hoooodně dlouhý
» 25.08.2012 » autor: Marcone » komentářů: 10(7) » tipů: 12 » Básně / Balady, romance |
|
Mám vás ráda:-)
» 25.08.2012 » autorka: Marta Valenová » komentářů: 14(7) » tipů: 12 |
|
čím musí projít ten, komu bylo sebráno srdce -jinak nevěděla jsem do které sekce to zařadit, takže....
» 26.08.2012 » autorka: Anjesis » komentářů: 9(7) » tipů: 18 » Básně / Experiment |
|
Nejraději mám básničky, a taky se mi nejvíc líbí, co vznikly
v dechamžiku. Nevím, zda také ostatním se líbí, ale to je mi putna, každý píše, jak mu to chutná a jak to umí. Kdo neumí, ten čumí. Díky komentáři jedné básnířky se z této tragické elegie stal později sonet. Prostě jsem jí tu myšlenku ukradl. Doufám, že mne nezažaluje pro krádež duševního majetku. To by si dala ! Mám špičkového německého advokáta, je to můj nevlastní táta !
» 26.08.2012 » autor: Jan Maren » komentářů: 9(7) » tipů: 10 |
|
...
» 26.08.2012 » autorka: Agniezka » komentářů: 7(7) » tipů: 15 |
|
Tahle báseň je o tom, jak vnímám smrt - jako vysvobození od bolesti a od strastí života.
» 27.08.2012 » autorka: charibeja » komentářů: 7(7) » tipů: 14 » Básně / Nemoc, smrt |
|
Tahle je starší,
však mám ji rád,
kdo rád haraší, měl by ji znát...
» 28.08.2012 » autor: Kozoroh1 » komentářů: 14(7) » tipů: 11 |
|
co v srdci leží, přesto čas běží
» 29.08.2012 » autorka: Kapka » komentářů: 8(7) » tipů: 19 |
|
» 30.08.2012 » autorka: Lenka pomněnka » komentářů: 7(7) » tipů: 10 |
|
» 01.09.2012 » autorka: Chiquitat » komentářů: 10(7) » tipů: 20 |
|
Připadám si poslední dobou ve spánku,že jsem...
» 01.09.2012 » autorka: Marta Valenová » komentářů: 14(7) » tipů: 11 |


