|
..balada o jedné úplně obyčejné buchtě..
» 12.07.2012 » autorka: Květka Š. » komentářů: 10(9) » tipů: 17 |
|
..ale ne,co si o nich myslíte.. vy je svlečete a brečíte..
» 14.07.2012 » autorka: Květka Š. » komentářů: 10(9) » tipů: 17 |
|
Věnováno památce Ch. Baudelaira, mého nejoblíbenějšího básníka.
» 14.07.2012 » autorka: charibeja » komentářů: 12(9) » tipů: 19 |
|
Napsáno ku holdu jedné ženě...
» 15.07.2012 » autor: Houda » komentářů: 10(9) » tipů: 22 |
|
http://www.youtube.com/watch?v=2Ox1Tore9nw&feature=related
» 17.07.2012 » autor: zenge » komentářů: 9(9) » tipů: 28 |
|
Když se sem tam utrhneš.
» 18.07.2012 » autor: Psavec » komentářů: 10(9) » tipů: 21 |
|
Mám ráda topol vlažský, je krásný, vysoký a dokáže se ohnout hluboko k zemi a okamžitě se narovná....
» 18.07.2012 » autorka: jaroslava.anna » komentářů: 9(9) » tipů: 18 |
|
U piva...
» 23.07.2012 » autor: Houda » komentářů: 9(9) » tipů: 22 |
|
červencová - ranní - z autobusu
» 23.07.2012 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba » komentářů: 10(9) » tipů: 16 |
|
plichta
» 24.07.2012 » autorka: churry » komentářů: 10(9) » tipů: 26 » Básně / Roční období |
|
Po 4 měsících konečně něco nového, nějak není čas...
» 24.07.2012 » autor: poustevník Jirka » komentářů: 9(9) » tipů: 15 |
|
/*** ze starší tvorby ... /
» 26.07.2012 » autor: HarryHH » komentářů: 9(9) » tipů: 18 |
|
.
» 27.07.2012 » autorka: carodejka » komentářů: 17(9) » tipů: 22 |
|
..taky jen pouhá touha té holky z Nemanic..
» 28.07.2012 » autorka: Květka Š. » komentářů: 10(9) » tipů: 20 |
|
Dlouho jsem nepsala, snad proto, že nebylo a není příliš síly. Čas je lék.
» 30.07.2012 » autorka: Petra » komentářů: 9(9) » tipů: 22 |
|
Občas si maluju čerty na zdi, vykresluji si je, vidím….a pak nechávám zmizet
» 31.07.2012 » autorka: E.T.Jane » komentářů: 9(9) » tipů: 21 |
|
Život není peříčko.
» 04.08.2012 » autor: Psavec » komentářů: 9(9) » tipů: 15 |


