René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře uživatele :
17.08.2016 - 17:30
krizekkk: ... a klempířiny (okenní římsa)
16.08.2016 - 22:28
poctivě odvedené
16.08.2016 - 22:20
poslední 2 sloky jsou podle mě nejlepší
07.08.2016 - 21:58
zachytím se kotvy tvého hlasu
A zase se najdu -
05.08.2016 - 20:48
nejtišší z hlasitých ST
05.08.2016 - 20:17
krizekkk:
asi jo, jsem jemnej, když někoho zmažu, tak zásadně jen trošku, aby bezvědomí trvalo jen krátce a krve pouze do 0,5 l.
05.08.2016 - 08:56
trefné, výstižné
05.08.2016 - 08:48
je povedená ze všech stran
05.08.2016 - 08:46
obé se snoubívá
05.08.2016 - 08:44
Chla dno neladno chlad no

... dost dobrý
05.08.2016 - 08:43
jo
05.08.2016 - 08:41
dost dobrá, napadá mě k tomu komentář - asociace a tou je tato starší moje:

Komu prší
na plechový střechy

asi kočkám
utekly však před deštěm

O čem prší
to jen autor Petr ví

třeba recept
na dotěrný blechy

Kočky se ho ale
vůbec nikdy nedoví
05.08.2016 - 08:37
chytře napsané
05.08.2016 - 08:35
Roztočeným nebem
středem galaxie
voní chleba s medem
květy akácie

... to je přesný!!!

a když jsme u toho vyjádření poezie - od vesmíru po chleba
napadá mě Haškovo

sádlo z Medvědice
ze samice

(míněna Velká medvědice - Velký vůz)

:-)
04.08.2016 - 22:15
zenge: u mě byl ždibec láskou na první pohled
04.08.2016 - 16:56
zelená je tráva
04.08.2016 - 14:46
taky jsem tam párkrát byl

na festivalu i jindy


a pocity mám obdobné
04.08.2016 - 14:45
noci

mám dobrý pocit

(z básničky)
04.08.2016 - 14:38
na ten první pohled do mých očí?

Ještě teď vidím, jak hlava z něj se mi točí.

... říkám si, a není to směrodatné, jestli nepoužít něco méně známého
04.08.2016 - 14:35
zvědavost je Fénix
1 ... 176|177|178|179|180|181|182|183|184 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku