Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře uživatele :
29.01.2022 - 14:42
Květka Š.:
Děkuji za krásné řádky a objímám za ně. |
29.01.2022 - 12:29
Lilith: Děkuji.
|
29.01.2022 - 04:25
blue:
děkuji, kamaráde. |
28.01.2022 - 18:30
tajemství přírody:
Díky za krásná slova. |
28.01.2022 - 18:29
Moc líbí.
|
28.01.2022 - 11:50
Silné.
|
28.01.2022 - 09:11
Bolestné.
|
27.01.2022 - 12:04
CULIKATA:
Po černé kočičce se tady jmenuji. Je v nebíčku. Moje Besinka byla téměř zmrzlá u školky. Vlezla mi do náruče a zůstala. Bohužel nám bylo dáno být s ní jen krátkou chvilku. Po roce jí srazilo auto na krajnici. Chtěla mi jít naproti. Píši tedy s ní. V srdci žije Besinečka stále. Zavolala jsem Besi a vždy jako pejsek přiběhla. Nebe je krásné. Já chci do kočičího jednou. Přímo k ní. |
26.01.2022 - 19:43
ST.
|
26.01.2022 - 16:05
Báseň se mi líbí. Čtenáři nechává prostor.Bezva.
|
26.01.2022 - 16:04
ST. Já mám dva kožíšky mourovaté.
|
25.01.2022 - 21:14
Ohromilo. Skvěle napsané.
|
25.01.2022 - 20:36
Helen Hadar:
Moc děkuji. |
25.01.2022 - 17:50
Úžasné.
|
25.01.2022 - 08:22
Silné, emocionální, nadchlo.
|
25.01.2022 - 08:21
Smutné.
|
25.01.2022 - 07:47
Hezké.
|
25.01.2022 - 07:46
BedrichValenta:
Moc děkuji. |
24.01.2022 - 21:47
Moc líbí.
|
24.01.2022 - 21:24
I moje kočička přede. Nádhera.
|


