labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
14.06.2012 - 18:15
To je dobře, že vím, že tu jsi
už nebudu se bát, stát večer
sama u lucerny...

:-)
14.06.2012 - 18:13
Tak trochu vstání "z mrtvých" je Tvá optimistická :-)
14.06.2012 - 17:26
Uzamkl jsi do ní mnoho emocí, které v sobě musí člověk zpracovat a smířit se, aby mohl jít dál a netrápil se...
14.06.2012 - 16:55
V závěru překvapila, ale to jen proto, že jsem čekala něco jiného... :-))
14.06.2012 - 14:40
... :-(...
14.06.2012 - 14:38
Do tajné inspirace neradno šťourat... :-))
14.06.2012 - 14:37
Jsem ráda, že jsi přišla mezi nás, vítej!
14.06.2012 - 14:36
Vnášíš pohodu, úsměv a radost
a vůni borůvek, koláčů a dětských let
14.06.2012 - 14:35
Když se krok ztratí, těžko se hledá
pohádku zatáhni pod svoje došky
Obejmi každého, kdo je Ti milý
samota, smutek ať zlámou si kosti
14.06.2012 - 14:32
No, pane jo... ta má grády a smyslnosti... ST 100x :-)
14.06.2012 - 14:29
Obojí má svůj smysl a význam, jen vždycky záleží na jedinci, jak to pojme...
14.06.2012 - 13:46
Nemusí pálit, ale sladká být musí... :-)
14.06.2012 - 13:45
I střípky radosti umí dát
blues, když máš někoho rád

:-)
14.06.2012 - 13:44
Vím, že Iva si tu báseň po právu zaslouží!
14.06.2012 - 13:42
To je hezký.
14.06.2012 - 13:41
Léto vpleťme si do vlasů
ozdobme každou terasu
kyticí květů pro radost
ať je nám léto milý host
14.06.2012 - 13:39
Ještě, že jsi to v závěru napravil
málem jsem začala věřit,
že ještě existují rytíři :-))
14.06.2012 - 13:37
Jako by tu příjemně zafoukalo... :-)
14.06.2012 - 13:35
Dotyky myšlenek se silou zemětřesení...
14.06.2012 - 13:33
Života míč se koulí světem
někdy je červený srdečním tepem
jindy jak uhel černou v sobě skrývá
Však nejhezčí barevnost přináší nám víra
1 ... 262|263|264|265|266|267|268|269|270 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku