labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
19.05.2014 - 15:56
Skvěle a ode mne ST!
|
19.05.2014 - 15:55
:-) ST
|
19.05.2014 - 15:54
ST!
|
19.05.2014 - 15:53
Dobře se mi četla i když už je venku 20 :-)
|
19.05.2014 - 15:53
Zdá se, že už přestalo a blýská se na léto :-)
|
16.05.2014 - 12:38
Krásná pohádková láska
a polárka je jasná i ledová :-) |
16.05.2014 - 12:37
Kdo ví, kdo najde se
a otázky Tvé unese do vyřešených míst Však někdo přeci jsem si jist :-)) |
16.05.2014 - 12:35
Jen těžko se dá srdci poručit
stejně si mele svou... :-) |
16.05.2014 - 12:34
Příjemně tekoucí báseň i děj... :-)
|
16.05.2014 - 12:33
Hodně moudra je v poslední části...
|
16.05.2014 - 12:31
I smutek patří k lidským poznáním...
|
16.05.2014 - 12:28
A v botách čvachtá chór
to voda proudí z hor a stavení je vor... :-)) |
16.05.2014 - 12:25
Když slova, jako zmije ovíjí se
pak teplé dlaně tichem zahřejí se |
16.05.2014 - 12:23
Vidím skrz Tvůj negativ
barevnost veteránů k ránu a s vínem bdění v pánu :-) |
16.05.2014 - 12:20
Nežné obtékání :-)
|
15.05.2014 - 18:39
Lota: Děkuji, Charlottko, Tvá slova mne moc těší, o to víc, že jsem tu poslední měsíce hodně poskrovnu a Vy nezapomínáte :-)
|
15.05.2014 - 17:56
To ty jarní vůně a deště evokují nám již dávno zapomenuté okamžiky... díky za ně...
|
15.05.2014 - 17:55
Tak, jak žijeme tady, žijeme i potom...
|
15.05.2014 - 17:43
Dozráváš a to do krásna, Jitu :-)
|
15.05.2014 - 17:41
René Vulkán: Děkuji :-)
|


