labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
19.05.2014 - 15:56
Skvěle a ode mne ST!
19.05.2014 - 15:55
:-) ST
19.05.2014 - 15:54
ST!
19.05.2014 - 15:53
Dobře se mi četla i když už je venku 20 :-)
19.05.2014 - 15:53
Zdá se, že už přestalo a blýská se na léto :-)
16.05.2014 - 12:38
Krásná pohádková láska
a polárka je jasná
i ledová :-)
16.05.2014 - 12:37
Kdo ví, kdo najde se
a otázky Tvé unese
do vyřešených míst
Však někdo přeci
jsem si jist :-))
16.05.2014 - 12:35
Jen těžko se dá srdci poručit
stejně si mele svou... :-)
16.05.2014 - 12:34
Příjemně tekoucí báseň i děj... :-)
16.05.2014 - 12:33
Hodně moudra je v poslední části...
16.05.2014 - 12:31
I smutek patří k lidským poznáním...
16.05.2014 - 12:28
A v botách čvachtá chór
to voda proudí z hor
a stavení je vor...

:-))
16.05.2014 - 12:25
Když slova, jako zmije ovíjí se
pak teplé dlaně tichem
zahřejí se
16.05.2014 - 12:23
Vidím skrz Tvůj negativ
barevnost veteránů
k ránu a s vínem
bdění v pánu

:-)
16.05.2014 - 12:20
Nežné obtékání :-)
15.05.2014 - 18:39
Lota: Děkuji, Charlottko, Tvá slova mne moc těší, o to víc, že jsem tu poslední měsíce hodně poskrovnu a Vy nezapomínáte :-)
15.05.2014 - 17:56
To ty jarní vůně a deště evokují nám již dávno zapomenuté okamžiky... díky za ně...
15.05.2014 - 17:55
Tak, jak žijeme tady, žijeme i potom...
15.05.2014 - 17:43
Dozráváš a to do krásna, Jitu :-)
15.05.2014 - 17:41
René Vulkán: Děkuji :-)
1 ... 22|23|24|25|26|27|28|29|30 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku