Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
28.04.2021 - 14:15
jaképak kání, po ...? ;)
|
26.04.2021 - 15:03
Jakožto hada (dle starých číňanů) mě často dráždí příliš mnoho křiklavých kapitálek a tučného v textech. Nicméně zde je to výjimečně ve vtipném souladu se záměrem ;) Povedená hříčka!
|
26.04.2021 - 11:47
šumivá pípo
kouzlíš zlato v žejdlíčku dneska už šestý |
23.04.2021 - 13:00
libová kočka
zírá zamrzlý narcis kéž by milenka |
23.04.2021 - 01:05
parádní kousky
|
21.04.2021 - 23:38
Krásná noční nerušená procházka ;)
P.S.: nechtěl's napsat "přec všem víčka stále těžknou"? |
21.04.2021 - 23:20
René Vulkán: tak to máme symetrie, násobení, už zbejvá najít jazykohravou odmocninu ;) Díky!
|
20.04.2021 - 23:07
věřím spíš vrčením ;)
|
16.04.2021 - 11:18
brokolice, vícepráce
byla její agitace |
15.04.2021 - 16:00
jak mnoho symbolů, nostalgie, naděje, obrazu, jazykové hravosti haiku může pojmout... bravo!
|
15.04.2021 - 03:12
stará Kovárna
je to už nespočet let škopky chutnaly |
14.04.2021 - 15:25
smekám
|
14.04.2021 - 13:24
naložené tisíce let v roztoku soli
pilíře paláců co neměly namále běda! Ve velkém finále je rozkradli voli |
14.04.2021 - 10:52
my, vy, oni, ony, ona
nejsme moudřejší larvy ni slona |
13.04.2021 - 12:18
Venku dneska Saigon, ale po přečtení této perly a komentářů mám v duši příjemný Wuhan ;)
|
13.04.2021 - 00:45
beru riziko stíhání za neplnění nákupních povinností ;)
|
12.04.2021 - 14:13
Mistrovsky vyjádřený smutek v básni i skladbě... a dohromady? Klaním se...
|
09.04.2021 - 11:23
je radost se nechat lapit ;)
|
08.04.2021 - 16:15
Taky věřím v sílu přírody v nás zachovat pospolité pudy a vyvést nás z té úchylné dystopické prudy...
|
07.04.2021 - 11:11
do lesů kočičí tlapky, pryč s harvestory!
to už je ale jiná story... |


