Gándhí

» registrace: 28.03.2016
» 49, muž, Třebíč
» děl: 93
» komentářů: 4478 / 1385
Komentáře uživatele :
25.04.2017 - 10:04
námětem, nikoli STylem mi to připomnělo plíhalovský soucit k vločkám či blechám. Jen srandičky šly STranou, je to dechberoucí až na koST.
25.04.2017 - 09:14
a moje diagnóza: ST
25.04.2017 - 09:09
rozlézající se ST
25.04.2017 - 08:44
je to dneškem nebo z básně?
dojímám se lehce, krásně... ST
25.04.2017 - 08:37
tahle mě doSTala
25.04.2017 - 08:29
Zelený bobr má zlobr
Kudlanka na škrcení má lanka
Pudl po seSTřihu opticky zchudl
Neprozraďte hovadu, že je bezpečnější kousnout oběť zezadu
25.04.2017 - 08:22
Tara: Díky ;)
24.04.2017 - 22:37
Mbonita: díky, rádo se stalo ;)
24.04.2017 - 21:43
vavaoko: ttragelaf: Lilith: Květka Š.: Dík jak fendr
24.04.2017 - 15:37
Kajuta: sounámořnické díky! Dobře se mi to i psalo, v podstatě samo, ruka jen věrně vzpomínala na skutečné události ;)
24.04.2017 - 13:09
zpité sladem ST
24.04.2017 - 13:06
rozdvojené ST
24.04.2017 - 13:03
rezonuje, ST...
24.04.2017 - 13:00
poezie mého guSTa
24.04.2017 - 12:57
souSTtraST od bývalého kuřáka
veškeré utahování šroubů toliko pro hovado dobré jeST
24.04.2017 - 11:17
Přemýšlím, co by se v písni dalo provést s rytmikou prvního rýmu refrénu ;). Každopádně silné momenty jako "nežli blízkých zapření", "nežli trvat na zradě", ... rezonují, ST
24.04.2017 - 10:54
mě to zas evokuje iluSTrace od Zdeňka Milera, nádhera
24.04.2017 - 00:16
dotknu se STipem
24.04.2017 - 00:07
těžké ST
23.04.2017 - 15:46
Ještě to jemně vysvětlit oSTatním, občas je samoléčebné zpomalení človíčka v "produktivním" věku irituje ;). Ale já se nedám ;).
1 ... 185|186|187|188|189|190|191|192|193 ... 224

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku