Díla : tipovaná » kategorie : všechny

V nejistotě.
» 21.09.2012
» autorka: Rezkaaa
» komentářů: 1(1)
» tipů: 6
Jsem v Německé nemocnici na PC pro pacienty, zlomil jsem si několikráte hlezenný kloub v kotníku. PC je stejný lazar jako já, nemá háčky a jen pět funkcí : brouzdat se na internetu, poslat email, poslat SMS, poslat pohlednici z pozdravem a ještě jedno "feature", zapomněl jsem jaké. Trvá to věčnost, napsat vzkaz, vložit dílo a tak. Je to chromák jako já, orvaný o jiné funkce. Poprosil jsem jednu básnířku na tomto portálu, aby tuto báseň, která je ohlasem na její Z OŘÍŠKU, "dorazila" do češtiny s háčky a kroužky, snad se to povede. Jedna zajímavost : americký filozof, básník a spisovatel R.W. EMERSON napsal v 19 stol. ,že Popelčin střevíček byla pravda její bytosti, proto jej žádná jiná nemohla obout. Má báseň o šatu z oříšku je asi reminiscence na tuto moudrost, nevím. Zdravím všechny básnířky a básníky na libres, smuteční věnce a kondolence, prosím až po mém dožití expres do NSR na známou hochstaplerskou adresu.
» 21.09.2012
» autor: Jan Maren
» komentářů: 5(5)
» tipů: 6
Kam ji zařadit..se, nebo do láska - zklamání....
» 19.09.2012
» autorka: Ammazonic
» komentářů: 1(1)
» tipů: 6
A o kom se to dá říci, že?!
» 17.09.2012
» autor: umělec2
» komentářů: 3(3)
» tipů: 6
Místo, které mám nejraději..
» 16.09.2012
» autor: madanik
» komentářů: 4(4)
» tipů: 6
esly nevýte jag, toš čťyte
» 16.09.2012
» autor: cypysek
» komentářů: 9(5)
» tipů: 6
Jak to bylo s Íriel?
» 15.09.2012
» autorka: erestor
» komentářů: 0(0)
» tipů: 6
Nejprve mě napadla v angličtině, ale pak jsem zkusila ponechat význam a převlékla ji do mateřštiny. Hm, šlo to ztuha, ale snad se to povedlo :) Lenka pomněnka.
» 15.09.2012
» autorka: Lenka pomněnka
» komentářů: 3(2)
» tipů: 6
Výplod špatné nálady jednoho divného údobí. Původně ani neměla být zveřejněna, ale když už jednou existuje...
» 14.09.2012
» autorka: Gee20
» komentářů: 3(3)
» tipů: 6
Spatřil jsem hvězdu...
» 13.09.2012
» autor: Jarin Kalin
» komentářů: 4(4)
» tipů: 6
2005
» 13.09.2012
» komentářů: 6(6)
» tipů: 6
teď ne...
» 12.09.2012
» autor: Jarin Kalin
» komentářů: 1(1)
» tipů: 6
***- ...
» 12.09.2012
» autor: HarryHH
» komentářů: 2(2)
» tipů: 6
Jen tak...
» 12.09.2012
» autor: Houda
» komentářů: 1(1)
» tipů: 6
Patří mému manželovi po 29 letech vztahu a 26 letech manželství.
» 11.09.2012
» autorka: Lenka pomněnka
» komentářů: 5(3)
» tipů: 6
...
» 07.09.2012
» autor: Marcone
» komentářů: 6(5)
» tipů: 6
» 06.09.2012
» autorka: Lenka pomněnka
» komentářů: 6(6)
» tipů: 6
Včera jsem udělal hroznou věc, přejela jsem na kole malou myšku. :( Nechtěla jsem, ale připletla se mi pod kolo a já se jí nestačila vyhnout.. Já která tak moc miluji zvířata, udělám něco takového. Cítím se fakt mizerně. :(
» 06.09.2012
» autorka: charibeja
» komentářů: 4(4)
» tipů: 6
Probudíš se zjistíš, že zase nadešla vláda tvého nejmilejšího ročního období. Slunce ještě pořád hřeje, ale listy se stromů nedrží tak pevně jako dřív. Celá tahle doba vyjadřuje směs všech nálad a pocitů; je to štěstí, nostalgie i bolest zároveň, je to něco krutě lidského - lidsky krutého.
» 05.09.2012
» autorka: ann-ihilation
» komentářů: 5(4)
» tipů: 6
Myslím si, že tato báseň žádnou anotaci nepotřebuje. Jen tolik, že je psána pro mou lásku, která se nepohoršuje ani nad mými "otevřenými a odvážnými " erotickými básněmi, které nemohou být zvěřejněny na tomto serveru. Ve skutečné, opravdové lásce je dovoleno vše a láska si klade slova, pojmy a výrazy do jiných poloh, než do těch všedních a obvyklých. Ať mi anotaci napíší do komentářů básníci a básnířky na tomto portálu. Bude mne to jen těřit. I když budou nepříznivé.
» 04.09.2012
» autor: Jan Maren
» komentářů: 1(1)
» tipů: 6

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku