Díla : tipovaná » kategorie : Básně

kdo pak za to asi může ...
» 03.09.2012
» autor: Marcone
» komentářů: 4(4)
» tipů: 6
dát ruce
» 03.09.2012
» autor: radek oslov
» komentářů: 3(3)
» tipů: 6
Myslím si, že tato báseň žádnou anotaci nepotřebuje. Jen tolik, že je psána pro mou lásku, která se nepohoršuje ani nad mými "otevřenými a odvážnými " erotickými básněmi, které nemohou být zvěřejněny na tomto serveru. Ve skutečné, opravdové lásce je dovoleno vše a láska si klade slova, pojmy a výrazy do jiných poloh, než do těch všedních a obvyklých. Ať mi anotaci napíší do komentářů básníci a básnířky na tomto portálu. Bude mne to jen těřit. I když budou nepříznivé.
» 04.09.2012
» autor: Jan Maren
» komentářů: 1(1)
» tipů: 6
Včera jsem udělal hroznou věc, přejela jsem na kole malou myšku. :( Nechtěla jsem, ale připletla se mi pod kolo a já se jí nestačila vyhnout.. Já která tak moc miluji zvířata, udělám něco takového. Cítím se fakt mizerně. :(
» 06.09.2012
» autorka: charibeja
» komentářů: 4(4)
» tipů: 6
» 06.09.2012
» autorka: Lenka pomněnka
» komentářů: 6(6)
» tipů: 6
...
» 07.09.2012
» autor: Marcone
» komentářů: 6(5)
» tipů: 6
Patří mému manželovi po 29 letech vztahu a 26 letech manželství.
» 11.09.2012
» autorka: Lenka pomněnka
» komentářů: 5(3)
» tipů: 6
***- ...
» 12.09.2012
» autor: HarryHH
» komentářů: 2(2)
» tipů: 6
teď ne...
» 12.09.2012
» autor: Jarin Kalin
» komentářů: 1(1)
» tipů: 6
2005
» 13.09.2012
» komentářů: 6(6)
» tipů: 6
Spatřil jsem hvězdu...
» 13.09.2012
» autor: Jarin Kalin
» komentářů: 4(4)
» tipů: 6
Výplod špatné nálady jednoho divného údobí. Původně ani neměla být zveřejněna, ale když už jednou existuje...
» 14.09.2012
» autorka: Gee20
» komentářů: 3(3)
» tipů: 6
Nejprve mě napadla v angličtině, ale pak jsem zkusila ponechat význam a převlékla ji do mateřštiny. Hm, šlo to ztuha, ale snad se to povedlo :) Lenka pomněnka.
» 15.09.2012
» autorka: Lenka pomněnka
» komentářů: 3(2)
» tipů: 6
Kam ji zařadit..se, nebo do láska - zklamání....
» 19.09.2012
» autorka: Ammazonic
» komentářů: 1(1)
» tipů: 6
Jsem v Německé nemocnici na PC pro pacienty, zlomil jsem si několikráte hlezenný kloub v kotníku. PC je stejný lazar jako já, nemá háčky a jen pět funkcí : brouzdat se na internetu, poslat email, poslat SMS, poslat pohlednici z pozdravem a ještě jedno "feature", zapomněl jsem jaké. Trvá to věčnost, napsat vzkaz, vložit dílo a tak. Je to chromák jako já, orvaný o jiné funkce. Poprosil jsem jednu básnířku na tomto portálu, aby tuto báseň, která je ohlasem na její Z OŘÍŠKU, "dorazila" do češtiny s háčky a kroužky, snad se to povede. Jedna zajímavost : americký filozof, básník a spisovatel R.W. EMERSON napsal v 19 stol. ,že Popelčin střevíček byla pravda její bytosti, proto jej žádná jiná nemohla obout. Má báseň o šatu z oříšku je asi reminiscence na tuto moudrost, nevím. Zdravím všechny básnířky a básníky na libres, smuteční věnce a kondolence, prosím až po mém dožití expres do NSR na známou hochstaplerskou adresu.
» 21.09.2012
» autor: Jan Maren
» komentářů: 5(5)
» tipů: 6
V nejistotě.
» 21.09.2012
» autorka: Rezkaaa
» komentářů: 1(1)
» tipů: 6
» 22.09.2012
» autorka: Saggitta
» komentářů: 3(3)
» tipů: 6
a přeci jiná......
» 24.09.2012
» autor: radek oslov
» komentářů: 4(4)
» tipů: 6
Básně mohu psát ve třech řecech. Mám 10 sbírek českých, tři německé, které byly v červnu t.r. přijaty v NSR k publikaci a jednu nepríliš obsažnou v anglictině. Nikdy jsem se nesnažil, něco vydat, až nyní.
» 25.09.2012
» autor: Jan Maren
» komentářů: 5(4)
» tipů: 6
...
» 28.09.2012
» autor: Fanosh
» komentářů: 4(3)
» tipů: 6

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku