|
věnováno všech obětem domácího násilí (bez rozdílu věku a pohlaví) Nebuďme hluší, když někdo volá o pomoc. Třeba jenom očima...na to, vzít telefon do ruky, nezbývá někdy už síla ani odvaha.
» 11.10.2008 » autorka: spare |
|
Ztišení…
» 11.10.2008 » autorka: Levandule |
|
nevyzpytatelných...
» 11.10.2008 » autor: enigman |
|
Nejprve hádanka: Kdo je to: // V mládí když šel na injekci, // strachy křičel: „Né, já nechci!“ // Dneska by však bodla skvěle // jedna koňská do ... (kešeně). // ...
» 10.10.2008 » autor: Špáďa |
|
Pokud se dokážeme vzdát naděje, že se někdy zbavíme nejistoty a bolesti, získáme tím odvahu uvolnit se v nepodloženosti své situace – tedy v tom, že nestojíme na žádném pevném základě.
» 10.10.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
starých básniček, které už nikdo nečte...
» 10.10.2008 » autor: G.P. |
|
***
» 10.10.2008 » autorka: isisleo |
|
je to prima...
» 10.10.2008 » autor: enigman |
|
pod vlivem zemětřesnosti...
» 10.10.2008 » autor: enigman |
|
byla to reakce na komentář – ale líbí se mi, tak ji dávám tady zvlášť
» 09.10.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |


