|
tak nějak v rozpore s víkendem dolehl na mně splín ... asi vám to bude pro legraci, ale smutek souvisí teď s mojí práci
» 20.10.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
Kdo by se netěšil/ třeba to vyjde rád bych si zahřešil/ až jaro přijde
» 20.10.2008 » autor: Mario de Janeiro |
|
Ledajaká starost, může se změnit v radost...
» 20.10.2008 » autor: Mario de Janeiro |
|
tanec je krásný,očistný a inspirující...
» 20.10.2008 » autorka: Mbonita |
|
a kradu ráda.
» 19.10.2008 » autorka: spare |
|
,,,
» 19.10.2008 » autor: zenge |
|
tak nějak ze vzkazů ...
» 19.10.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
a-no-tak-to-je
» 19.10.2008 » autor: Mario de Janeiro |
|
Myslím, že většina čtenářů hledá v rubrice „sex“ nějaký ten sex. Je to logické a já s tím souhlasím. Sorry.
» 19.10.2008 » autor: Mario de Janeiro |
|
na průzkumu v neprobádaných územích...
» 19.10.2008 » autor: enigman |
|
křišťálových oken...
» 19.10.2008 » autor: enigman |
|
-
» 18.10.2008 » autorka: Slávka |
|
,,,
» 18.10.2008 » autor: zenge |
|
Skutečně nechápu co by chtěl básník říci. Nejspíš nic. Zřejmě mu šlo o něco jiného.
» 18.10.2008 » autor: Mario de Janeiro |
|
Proti přírodě- žádný dišputát
» 18.10.2008 » autor: Mario de Janeiro |
|
Každý z nás ho občas hledá...
» 18.10.2008 » autorka: Mbonita |


