|
....
» 24.05.2007 » autor: HarryHH |
|
...................
» 24.05.2007 » autor: čubík |
|
...zkrátka jen konec všedního dne...
» 23.05.2007 » autor: G.P. |
|
… iluze písku … nebo zrníčka čekání … a marné touhy v slzách šaška a ženské, která musí, prostě musí vydržet všechno …
» 23.05.2007 » autorka: Levandule |
|
.... z komentu Holce z Manga ...
» 22.05.2007 » autor: HarryHH |
|
Můj „domácí úkol“ od nikytu na téma „píseň deště“...snad se bude alespoň tochu líbit .-)
» 22.05.2007 » autorka: Lorraine |
|
Láska zůstává stále stejná. Jen lidi se mění.Bože je mi tak hnusně.
» 21.05.2007 » autorka: Jezabel |
|
...
» 21.05.2007 » autorka: Slávka |
|
...do říše lásky
» 20.05.2007 » autorka: Lorraine |
|
..... je jedním z hlavních hříchů ... / ale kolikrát až po čase zjistíme že není co závidět .... / ... koment Lizzie ...
» 18.05.2007 » autor: HarryHH |
|
***
» 17.05.2007 » autorka: isisleo |
|
***
» 17.05.2007 » autor: Siorak |
|
měla jsem 5 let
» 16.05.2007 » autorka: s.e.n |
|
***
» 16.05.2007 » autorka: isisleo |


