spis zn. Male-sex-XY-rzk-prevence-antikon

Po velmi podnětném článku ředitele ASIČR, prof. ing. Aťana, DrSC, jsem se rozhodl poprvé zveřejnit výsledky své práce o rizicích mužského sexu v každém věku „Male-sex-XY-rzk-prevence-antikon“. Bohužel kategorie „vědecké“ zde chybí.
» autor: Siorak
» archiv Úvahy / Ostatní
Rizikových faktorů heterosexuálního aktu je hned několik. Pomineme-li sociální rizika související se ztrapněním (sexuální nedostatečnost, špatná pracovní morálka penisu – když je potřeb, tak stávkuje a také nedostatek peněz) a mimomanželským sexem (riziko úrazu, pohlavních nemocí), zbývají tu stále ještě rizika s přeceněním sil (infarkt myokardu), podceněním sil (předčasná ejakulace a nechtěná oplodnění)

Po této krátké, zdaleka ne úplné klasifikaci přistupme k problémům s inkfartem daným přetížením, které musí zohledňovat všichni muži nad 40 let, i někteří mladší méně zdatní nadržení jedinci.

Jádro pudla je ve sledování zátěže organismu v průběhu sexuálního aktu. Za tímto účelem byl mým týmem (patří tam kromě mě i uklízečka Vávrová, chlapi ta má .. to sem nepatří) vyvinut a odzkoušen snímač zátěže Sex Guard 1001. Měří puls, tlak a teplotu. Je programovatelný a při překročení zadaných hodnot se chová jako mobil. Vibruje a při překročení kritického stavu pípá. Zde je třeba upozornit na (anti)koncepční vlivy. Vibrace má tendenci zvyšovat riziko otěhotnění, pípání je naopak dobrým signálem k přerušení (coitus interuptus). Při nastavení překračující naše doporučené hodnoty nepřebíráme za případná selhání organismu odpovědnost. Má tvar nevelkého proužku připomínajícího prsten. Jeho skelet je ovšem z titanu, na přání zákazníka máme i variantu ze zlata.

Jak probíhá jeho odborná aplikace. Nasazuje se na .. však víte kam a první nasazení, zaučení a záběh zajišťuje kolegyně Vávrová zdarma. Po tomto předvedení se ještě nestalo, že by někdo nekoupil. Léták s názornými obrázky rovněž upozorňuje, že opakované předvedení stojí 2000 Kč. Cena přístroje je 4999 korun českých (bez DPH, autorských a ekologických poplatků). Záruka je vzhledem k použitým materiálům a častému ignorování signálů doživotní.

Při výběru je potřeba dát velký důraz na rozměr. Malý škrtí, velký zůstává .. víte kde. Prodává se v rozměrech Micro, Mini, Normal, Macro, Max a Mega.

Závěrem práce vyzývám klienty o zaslání svých zkušeností, abychom mohli náš přístroj průběžně vylepšovat (a zdražovat).
» 25.06.2008
» komentářů: 12

» 25.06.2008 - 13:23
Aťan:
...no jó, pak mám najít uklízečku! Vždycky, když se po ní ptám, tak prý šůruje u doktora Sioraka...
» 25.06.2008 - 13:30
Siorak:
V mé laboratoři se dá jíst ze země..
» 25.06.2008 - 13:33
Jiparo:
..klienti jsou myšleni pouze muži nebo mohou psát své názory i ženy ? )
..jako žena bych doporučila možnost nastavení vibrací na různé stupně ...zdražení v tomto případě chápu – jako model DeLuxe ve zlatém provedení je přijatelné
» 25.06.2008 - 13:46
Siorak:
Pochopitelně vítáme i klientky a jejich odezvy, ovšem z bezpečnostních důvodů by si muži úrovně zátěže (work and critical tresholds) měli nastavovat sami. Jejich pocitů bezpečí by některé ženy mohly využít k úkladným vraždám..
» 25.06.2008 - 13:51
Aťan:
U nás doma je vibrátor tabu. Loupaly se nám tapety a drnčela okna. Ve vedlejším dětském pokojíčku padaly z poliček plyšáci.
» 25.06.2008 - 13:54
Siorak:
Přines ho ke mně do laboratoře. My ti ho s Vávrovou ocejchujeme, ať to můžete vyladit.
» 25.06.2008 - 15:17
gabkin:
neblbni Vávrovou technikou,
jakýpak s tím štráchy.
Ta už od přírody,
umí kroužkovat a ladit ptáky.
» 25.06.2008 - 17:06
Siorak:
Hergot, vidím, že v institutu smýčí Vávrová nejen u mě. Budeme si muset promluvit. Není divu, že ji Aťan nemůže najít.
Nacvičujete alternativní přírodní postupy? Kdy bude kolokvium?
» 25.06.2008 - 21:00
Bíša:
Na kolokviu podzimním si to vyjasníme. Nyní k meritu
věci. Asi bych netopořil, vida Vávrovou, vaše manuály
a ceníky. Záleží na libidu, protějšku a nezbytném citu!
» 25.06.2008 - 21:45
Alan Black:
Jsem správně na centru ornitologů?
» 25.06.2008 - 22:53
Aťan:
Jo, jsi tu dobře... dostaneš kroužek.
» 27.06.2008 - 07:36
La Suneteto:
Konečně v té záplavě zbytečných a hloupých institucí vzniklo něco skutečně opodstatněného a potřebného.
Přeji vašemu institutu mnoho vědeckého zdaru!! )

© 2011 - 2023 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.