Vlak touhy a naděje

» autor: Kozoroh1
» téma: Vlak
» Básně / Život

Vlak touhy a naděje
hvízdá kdesi v dáli,
mně však vcelku dobře je,
je to pocit stálý.

Zavzpomínám na mládí,
sny mé opar halí,
i když něco neladí,
málo mne to pálí.

Každý z nás měl lásku svou,
poznal smysl žití,
i ti, co již sami jsou,
touží dál tu býti.

Někdo má rád přírodu,
jiný snad vztah hledá,
ten se chystá na vodu,
ten ke kompu sedá.

Osudy jsou rozličné,
priority taky,
v tváři mé spíš úsměv je,
nenajdeš v ní mraky.

Když mi někdy smutno je,
tak s veselou písní
srdce mé zas okřeje,
nepodléhám tísni...







Tipů: 8 [2T/3ST]
» komentářů: 4
» čteno: 52(10)


08.05.2026 - 15:49
..
Když mi někdy smutno je,
tak s veselou písní---LA..LA..LA---
08.05.2026 - 16:49
Velmi pěkné.
11.05.2026 - 07:30
Ráda jsem četla...
12.05.2026 - 10:40
Děkuji! Jsem rád, pokud i tahle rychlovka někomu vylepšila náladu. Psal jsem to na poslední chvíli, když mne napadlo nakouknout a u soutěží svítil červený vykřičník. Měl jsem teď trochu nabitější program. :-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku