Vlak touhy a naděje» autor: Kozoroh1 » téma: Vlak » Básně / Život |
Vlak touhy a naděje
hvízdá kdesi v dáli,
mně však vcelku dobře je,
je to pocit stálý.
Zavzpomínám na mládí,
sny mé opar halí,
i když něco neladí,
málo mne to pálí.
Každý z nás měl lásku svou,
poznal smysl žití,
i ti, co již sami jsou,
touží dál tu býti.
Někdo má rád přírodu,
jiný snad vztah hledá,
ten se chystá na vodu,
ten ke kompu sedá.
Osudy jsou rozličné,
priority taky,
v tváři mé spíš úsměv je,
nenajdeš v ní mraky.
Když mi někdy smutno je,
tak s veselou písní
srdce mé zas okřeje,
nepodléhám tísni...
Tipů: 8 [2T/3ST]
» komentářů: 4
» čteno: 51(10)
12.05.2026 - 10:40
Děkuji! Jsem rád, pokud i tahle rychlovka někomu vylepšila náladu. Psal jsem to na poslední chvíli, když mne napadlo nakouknout a u soutěží svítil červený vykřičník. Měl jsem teď trochu nabitější program. :-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.


