Železní oři
Nedalo mi to a něco jsem napsal. Vlaky zkrátka miluju! :)
» autor: Iggy Punk » téma: Vlak » Básně / Věci |
Vlaky...
Jezdí si po kolejích
ať už svítí slunko
nebo jsou na obloze mraky
když někdy havarují
stanou se z nich vraky
Nebo...
Šikovní údržbáři je v depu opraví
a železní oři se na koleje
opět hrdě a směle postaví!
Krásný a vzrušující
je ten svět železnice...
mašinky, vagóny, koleje, výhybky
to vše mě přitahuje převelice!
A do toho obětaví železničáři
dělají pro cestují, co jen mohou
ať jsou všichni spokojení
a jejich duše štěstím září
Vlaky jsou prostě mé věčné lásky
mašinky si rád maluji i na oblázky...
Jezdí si po kolejích
ať už svítí slunko
nebo jsou na obloze mraky
když někdy havarují
stanou se z nich vraky
Nebo...
Šikovní údržbáři je v depu opraví
a železní oři se na koleje
opět hrdě a směle postaví!
Krásný a vzrušující
je ten svět železnice...
mašinky, vagóny, koleje, výhybky
to vše mě přitahuje převelice!
A do toho obětaví železničáři
dělají pro cestují, co jen mohou
ať jsou všichni spokojení
a jejich duše štěstím září
Vlaky jsou prostě mé věčné lásky
mašinky si rád maluji i na oblázky...
Tipů: 4 [2T/1ST]
» komentářů: 1
» čteno: 64(11)


