Železní oři

Nedalo mi to a něco jsem napsal. Vlaky zkrátka miluju! :)
» autor: Iggy Punk
» téma: Vlak
» Básně / Věci
Vlaky...
Jezdí si po kolejích
ať už svítí slunko
nebo jsou na obloze mraky
když někdy havarují
stanou se z nich vraky

Nebo...
Šikovní údržbáři je v depu opraví
a železní oři se na koleje
opět hrdě a směle postaví!

Krásný a vzrušující
je ten svět železnice...
mašinky, vagóny, koleje, výhybky
to vše mě přitahuje převelice!

A do toho obětaví železničáři
dělají pro cestují, co jen mohou
ať jsou všichni spokojení
a jejich duše štěstím září

Vlaky jsou prostě mé věčné lásky
mašinky si rád maluji i na oblázky...
Tipů: 4 [2T/1ST]
» komentářů: 1
» čteno: 63(11)


08.05.2026 - 17:34
..st...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku