Čas jede..

....
» autor: radek oslov
» téma: Vlak
» Básně / Ostatní
Čas jede na slepé koleji
všechno a nebo nic
Všemu se vzdaluji
žijí a co je víc.

Kdo lístek ztrácí
potom se někam propadá
Když všednost vrací
láska jak slunce zapadá.

Sedí tu v prázdnem kupé
jen jeho hloupé stíny
Vteřiny co jsou slepé
jen zbytek vlastní viny.

Než na tom nádraží
tiše se klaní
Vlaky si rozvaží
to co už není.
Tipů: 5 [1T/2ST]
» komentářů: 2
» čteno: 44(10)


08.05.2026 - 16:42
Velice pěkné. Text krásný.
11.05.2026 - 00:06
Koukám, že se neuložil můj pochvalný komentář. Alespoň že zůstalo mé ST. :-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku