Čas jede..
....
» autor: radek oslov » téma: Vlak » Básně / Ostatní |
Čas jede na slepé koleji
všechno a nebo nic
Všemu se vzdaluji
žijí a co je víc.
Kdo lístek ztrácí
potom se někam propadá
Když všednost vrací
láska jak slunce zapadá.
Sedí tu v prázdnem kupé
jen jeho hloupé stíny
Vteřiny co jsou slepé
jen zbytek vlastní viny.
Než na tom nádraží
tiše se klaní
Vlaky si rozvaží
to co už není.
všechno a nebo nic
Všemu se vzdaluji
žijí a co je víc.
Kdo lístek ztrácí
potom se někam propadá
Když všednost vrací
láska jak slunce zapadá.
Sedí tu v prázdnem kupé
jen jeho hloupé stíny
Vteřiny co jsou slepé
jen zbytek vlastní viny.
Než na tom nádraží
tiše se klaní
Vlaky si rozvaží
to co už není.
Tipů: 5 [1T/2ST]
» komentářů: 2
» čteno: 43(10)


