Líbilo se

komentáře
1 09.03.2020 - 22:36
Ringo:
Ke tvé vymyšlené zastávce přiletí UFO, kdežto k té autobusové možná tu a tam přiletíš (na poslední chvíli) ty. (beztykadýlkový smajlík)
1 09.03.2020 - 20:37
Kapka:
ST
Do kalného rána
koukáš jako vrána,
když se slunce usměje
naděje tě zahřeje,
z vrány dělá slavíčka
v hlavě zazní písnička:
https://www.youtube.com/watch?v=DTe16tlAph8
1 09.03.2020 - 19:15
Psavec:
Nejvíce se vlní řepka. ST.
1 09.03.2020 - 17:01
René Vulkán:
ucpalas mi
svými řečmi uši

fakt
na mou duši!

opravdu?

nevytáh sis špunty z uší!
2 09.03.2020 - 16:53
René Vulkán:
Ringo:

Jídla nevaří
neuklízí, nepere
napálil ho tchán
2 09.03.2020 - 16:11
M.A.Rek:
vítr se zvedá
plnou sýpku navštívil
je vymeteno

Nic netrvá věčně, ST. :o)
2 09.03.2020 - 16:10
Ringo:
Jídla nepepří
klídek, manžel neprudí
nepálí ho chřtán
1 09.03.2020 - 13:11
byron:
Mě to připadá, že jsme přeskočili z podzimu rovnou do jara...mno...:-).
ST
3 09.03.2020 - 11:36
sailorr:
Časová kapsa
navzdory proudům
na dně oceánu žití

/zvláštní, jak pod vodou plyne vše pomaleji/

Trvalé přítmí
měkké ruce řas
nahoře vlnobití

/souznění tichého světa pod čárou ponoru/


...znám ten pocit :))
1 09.03.2020 - 11:00
vavaoko:
To můžu.
ST
1 08.03.2020 - 22:46
Ringo:
Údajně se Přemysl při orbě často culil...
1 08.03.2020 - 22:41
Ringo:
Mnozí pivaři by se asi rádi ocitli v proudu Krušovic... ;-)
1 08.03.2020 - 22:29
Ringo:
U názvu jsem si říkal, o které sportovkyni asi budeš psát... ;-)
1 08.03.2020 - 13:48
byron:
Jo jo, úsměv po ránu dokáže hodně...a nejen po ránu...:-).
ST
1 07.03.2020 - 15:25
Ringo:
Před tebou jako autorem je velká budoucnost. Buď raději připraven na Nobelovu cenu. ;-)
2 07.03.2020 - 01:13
Ringo:
I když bych na to měl podle Žoržíka právo, tak ti do komentáře raději nenapíšu, co bys nechtěl slyšet... ;-)
1 06.03.2020 - 22:17
Ringo:
Já jsem svým dětem ještě ani jednou nezalhal. Možná i proto, protože žádné nemám.
1 06.03.2020 - 22:10
Ringo:
To vítěz je na tom lépe – obdržel basu velkopopovického kozla.
2 06.03.2020 - 22:02
Ringo:
Jani, to jsem rád, že je Jirka ve vaší rodině oblíbený, neboť:

Fanouškovství bylo v chodu
a když vydal vinyl,
hned jsem běžel do obchodu,
v nákupu se činil.

Mimochodem – předevčírem by měl jiný J. Š. také narozeniny – Josef Šmíd, můj tatínek. (úsměv, ne tak chladný jako mražený jahody, spíše se podobající culení lázeňského šviháka))
1 06.03.2020 - 13:53
Tichy_vulkan:
nikdy neslyšel jsem zpívat ptáky za všech okolností,
jen zjara více spustí, když vymezují svá teritoria,
pak s mláďaty v hnízdech odlákat nepřítele to ve spolek do hlaholu se pustí, ale při odletu mláďat ticho se jich zhostí, až naučí se lítat, pak mladí opět spustí.
Zpěvem jsou však mnohem více přítomností...

Za to když lidi moc švitoří, přítomnost jim uniká...
ST
1 ... 167|168|169|170|171|172|173|174|175 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku