Líbilo se

komentáře
1 11.04.2021 - 02:46
Špáďa:
Super! Nápadité rýmy, šlape a má fajn pointu:

„Teď stačí jen zavřít oči… —
Jak svět náhle maličký!“
1 11.04.2021 - 02:38
Špáďa:
U ohav opíčen šnečí povahou
nevyláká šakaly ven?
U ohav opíčen, šakaly vyláká šnečí povahou!

Vidím učit kata, žilotínu. U ní to liž. A tak ti čumí div…
Jel u hoven? A tak kata nevohulej.
Ju, funím. Ataka kata, ta vidím, se smí dívat. Atak a kata minu, fuj.
1 08.04.2021 - 18:38
matousekKkrejca:
Bez lásky by nebyl život poloviční, ale vůbec žádný. ST
1 08.04.2021 - 18:15
Lilith:
Jo! Bez lásky by byl život jen poloviční...
1 08.04.2021 - 15:57
Květka Š.:
..pěkný..
1 06.04.2021 - 16:36
Květka Š.:
..v krásnu je krásně..
1 03.04.2021 - 15:49
Květka Š.:
:-)...to je hezký..
1 01.04.2021 - 23:33
Jaruška:
Milé a zároveň i veselé vyznání.
1 01.04.2021 - 21:10
matousekKkrejca:
Ty seš opravdu plná lásky... ST
1 01.04.2021 - 21:03
matousekKkrejca:
Mně se to líbí ST
1 01.04.2021 - 11:22
Besinka:
Děkuji za napsání. Příjemné čtení i pochválení. S radostí dám se i příště do veršování.
1 01.04.2021 - 11:18
René Vulkán:
Milé dílo
1 27.03.2021 - 22:13
CULIKATA:
Krásná láska, ta i hory přenáší, tak okresy lehce :-)
1 27.03.2021 - 19:43
Lilith:
Hezky jarně naladěno ;-)
1 27.03.2021 - 16:29
Květka Š.:
:-)...TAKOVÉ PĚKNÉ RÁNO
1 26.03.2021 - 14:54
1 26.03.2021 - 14:01
Besinka:
matousekKkrejca:
Ano. Ta opravdová zůstává navždy a kéž by v životě psalo se tak krásně jako v básni. Hezký den! Sluncem prosvícen!
1 26.03.2021 - 13:32
matousekKkrejca:
to se mi taky hodně líbí a jinak chci dodat, že bacil odejde, ale láska opravdu s námi zůstane :) ST
1 26.03.2021 - 08:54
René Vulkán:
to leopardí leporelo je hodně pěkný
zbytek je milý a pěkný taky
1 25.03.2021 - 22:22
Gándhí:
s hravostí a bez okolků
štěstí potkat tuhle holku
1 ... 112|113|114|115|116|117|118|119|120 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku