Líbilo se

komentáře
1 04.02.2012 - 14:26
ttragelaf:
.... jedna a jedna
není kulatá bedna
a není to víc než tři!
Co ti tedy vyjde ?
Tak, prosím těch slov
mě ušetři, co konejší:
oba a všichni víme:
plenky, když na to přijde,
jsou to nejmenší.
1 04.02.2012 - 14:06
Elisha:
vznášení v načechraným peří,
kdo tohle nečet, neuvěří,
láska utkaná z pavučiny
posílená starými víny
1 04.02.2012 - 12:49
Rezina:
Zabili?
Nevěřím!
Důkazem je dnešní rým ...
ST
1 04.02.2012 - 12:05
Květka Š.:
To po nich zůstaly
kamenné bílé pomníčky
beze jména,každý má jen číslo.
Dáme tam věnečky...
2 04.02.2012 - 11:49
Liška76:
sova to je moudrý ptáček
pamatuje parní vláček
tak si hraje na chomáček
kouře z vláčku oči mhouře:))
1 04.02.2012 - 11:26
Psavec:
Neznámých vojínů jsou mraky a většina padla pro cizí slávu. ST.
1 04.02.2012 - 11:20
Liška76:
Kapka: já myslím, že zbytečné a smutné..štvou mne všechny rádoby války za mír:(Děkuji:))
1 04.02.2012 - 11:19
Dota Slunská:
Porozpustí se v probuzené mysli, ale kdesi uvnitř zůstávají a občas, třeba až za hodně dlouhou dobu, dostanou chuť vyjít na denní světlo.
1 04.02.2012 - 11:15
Elisha:
Samota v davu je někdy horší než rozmlovat sám se sebou, bez lidí...
1 04.02.2012 - 10:24
hloubavá:
Ježíš - ty tvé fantaskní popisy krajiny - to je taková nádhera!!!
1 04.02.2012 - 10:05
Kapka:
To je hezké...
Na dětství pěkné vzpomínky a obejít se bez plínky je fajn.
1 04.02.2012 - 09:20
hloubavá:
Jsem housenka přezrálá
vytrvalá - a pořád nic!!
Tak ptám se znalce
(snad víš víc)
Kde se stala chyba?
1 04.02.2012 - 08:55
s.e.n:
Čučím a žasnu
Jaký ty jsi čipera
Borec od péra.
1 04.02.2012 - 08:23
Kars:
Au, to bolí :-)
2 04.02.2012 - 08:04
hloubavá:
Pokud je
někde v tobě
hluboko
ukryt
malej kluk
co pamatuje
krásu dětství
a ví
jak je skvělé
vylézt
na ten strom
jež větve má
až k nebi -
chutná ti
ž i v o t
1 04.02.2012 - 08:02
mutil:
Rozumně Uložená Měna
To znamenají RUMy
Mnohdy neudrží tě ni stěna
Když nohy jsou jak z gumy

:) pobavila
1 03.02.2012 - 23:19
René Vulkán:
Buď vítáno, mládě poezie
Ať ti to píše
a krása v slovech žije
3 03.02.2012 - 22:47
donne:
Komu zůstala duše dítěte
do posledních svých chvil
nebyl zbytečně na světě-
vždy každého potěšil.
1 03.02.2012 - 22:29
jaroslava.anna:
Někdy mnoha slovy poví člověk méně než ty .Tip
1 03.02.2012 - 22:09
Bíša:
mutil: Ale meteorismus netlum!
1 ... 661|662|663|664|665|666|667|668|669 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku