Tomáš» registrace: 05.12.2011 » 77, muž, Bayreuth/NSR
» vzkaz
» děl: 347 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.07.2012 - 00:11
Liška76: každý večer liška odkládá trápení, vztek i šat
by mohl ve spánku klid ji kolébat:))ST! |
12.07.2012 - 23:51
Berenika: tohle právě prožívám....a je to tak!
|
12.07.2012 - 22:09
vavaoko: Lepší být ve vzteku, než v depresi. Ale ST
|
12.07.2012 - 20:42
básněnka: nač hněvat se a zlobit,to přece může škodit,
lepší je v dobrém rozmaru uléhat a pro sebe se usmívat..ST |
12.07.2012 - 20:22
jitka.svobodova: Rozumné a pravdivé.***
|
12.07.2012 - 19:55
jc senior: zbav se hněvu, zbav se zel
ještě před příchodem noci ranní úsvit by tě zřel jak studenta o promoci ** |
12.07.2012 - 19:49
jc senior: Klegrační miniatuře stejný komentář:
přejme si víc než dobré noci dlouho nevájejme však než úplní z nás budou cvoci nebo dřív nás trefí šlak ** |
12.07.2012 - 16:39
carodejka: Hezké Tome, je to tak.
|
10.07.2012 - 12:40
E.T.Jane: Práce není zajíc, neuteče :-)) ale čas ten utíká a proto, co můžeš udělat dnes....
|
09.07.2012 - 23:59
Liška76: ST!
|
09.07.2012 - 16:31
carodejka: Proto se nic nemá odkládat, hetky napsáno Tome, posílám pozdrav.
|
09.07.2012 - 10:06
vavaoko: Příště je někdy velice vzdálený čas..ST
|
09.07.2012 - 07:47
E.T.Jane: Něco na tom bude. Uvolňující masáž a naslouchání - toho není nikdy dost :) *
|
09.07.2012 - 07:31
E.T.Jane: Nebo tak.. :-) *
|
09.07.2012 - 07:19
jitka.svobodova: Nic se nemá odkládat na příště. Pak je už pozdě.***
|
09.07.2012 - 07:14
básněnka: myslím,že se to STává...ale věčná škoda,že k setkání nedošlo,mohli si toho tolik říci:-)
|
07.07.2012 - 14:40
čubík: ...takto na psychiku náročnou práci, bych já tedy dělat nemohl...
...s úctou - Tomáš... |
07.07.2012 - 13:34
Verena: Tak tohle znám taky až na to cigáro...používám hudbu - vynikající inspirativní nástroj :-)
ST - líbí pro autentičnost. |
07.07.2012 - 13:32
Verena: Velmi zajímavý článek, ale čtu ho pozdě :-). Doporučuji přečíst všem na prahu života :-)
I tak uděláte, přátelé, chyby ... |
07.07.2012 - 10:21
carodejka: Moudrá slova, ráda se ohlédnu po párech, jenž spolu životem kráčí v dobrém i zlém ruku v ruce. Mají v sobě kouzlo, které již pomalu dnes vymizelo.
|


