radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.12.2011 - 08:50
Liška76: Lhát se nemá..jen milosrdná lež je povolena:)Krásné citu plné ST
|
13.12.2011 - 08:20
severanka: ...zůstane jen co chcete,aby zůstalo...
|
12.12.2011 - 23:34
Bíša: Hmm!
|
12.12.2011 - 22:41
Bíša: ST!
|
12.12.2011 - 22:32
Bíša: ST!
|
12.12.2011 - 10:56
Liška76: ticho to jméno má..však v něm bolest šílená..ST
|
12.12.2011 - 10:38
Liška76: Moc pěkné i jako text i jako báseň..
|
12.12.2011 - 10:16
Liška76: v nenapsaných písních..opravdu moc smutné i když krásné..
|
12.12.2011 - 06:04
hloubavá: To je smutný!
|
11.12.2011 - 17:15
enigman: po tichu...
|
11.12.2011 - 15:40
radek oslov: děkuji
|
10.12.2011 - 20:17
radek oslov: všem vřelé diky
|
10.12.2011 - 20:17
Kapka: Pěkná
|
10.12.2011 - 16:06
radek oslov: tohle mně při psaní nenapadlo diky
|
10.12.2011 - 12:42
hloubavá: Jo - byla by to pěkná rocková balada.
|
10.12.2011 - 12:23
Květka Š.: ST...
|
10.12.2011 - 12:02
|
10.12.2011 - 12:01
hanele m.: trošku jak nějaká starší písnička, jako tak hezky - třeba Lešek Semelka :o)
|
10.12.2011 - 11:57
Psavec: Hezky se mi četla.
|
10.12.2011 - 10:02
Agniezka: přečetla jsem jedním dechem...krása..děkuji :)
|


