radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.12.2012 - 11:48
radek oslov: Liško76:tak tomu,teda nerozumím,ale dík
|
14.12.2012 - 23:29
Liška76: rozepni.......ST!
|
14.12.2012 - 23:19
Liška76: ano v té je objeveno...ST!
|
14.12.2012 - 23:06
labuť: V těch budoucích vteřinách je mnoho nadějí...
|
14.12.2012 - 17:14
la loba: Prostě St:-)
|
14.12.2012 - 17:07
krizekkk: Synku, ty a čas... Spojení. ST
|
14.12.2012 - 17:03
la loba: Veliké ST
|
14.12.2012 - 15:28
Liška76: jen jedno přání...vteřiny dalších nadějí
velmi silné!ST! |
14.12.2012 - 13:09
Květka Š.: To se mi líbí...ST))
|
13.12.2012 - 22:01
Javavia: Pěkné...
|
13.12.2012 - 21:04
zenge: vodsrdcest
|
13.12.2012 - 20:19
krizekkk: Radku, dávám Ti super tip. A to proto, že sakra chlape píšeš. Za to, že jseš. Za to, že Tě život také nevede jenom rajskými stezkami. Za to, že ti, co se cítí být předurčenými k tomu, kritizovaz vše, co z nich nepochází, Ti neustále budou nevěřit, házet větve pod nohy, či Tě přehlížet. Přeji Ti takové prožití svátků a dalšího života, jaké si jen přeješ.
|
11.12.2012 - 18:16
myšlenka pouhá: já ptám se STále... a stále nevím nic :-)
|
10.12.2012 - 18:42
la loba: St nestačí co říct více...
|
09.12.2012 - 20:08
Petra: Milá báseň, s nádechem... prostě života. ST!
|
09.12.2012 - 14:36
Květka Š.: veverko...kdo hledá najde...ST))
|
09.12.2012 - 14:22
blue: udělá si zásobu, a proplave k východu jara :)
|
07.12.2012 - 18:12
radek oslov: bastet:ale je to někdy lepší.a javavia ,květkaŠ děkuji budu
|
06.12.2012 - 22:00
Javavia: Ale chceš:-))
|
06.12.2012 - 20:40
Květka Š.: ale piš...
|


