radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.07.2015 - 20:06
libour: ST
|
06.07.2015 - 19:47
ttragelaf: zkrátka, myslím, se umíš radovat z nitra sebe
|
05.07.2015 - 16:43
krizekkk: Když to znáš, tak už nespíš...
|
05.07.2015 - 15:39
libour: mě se líbí...ST
|
03.07.2015 - 21:38
řeka: já a já...
ST. |
03.07.2015 - 21:33
ttragelaf: :-)
|
02.07.2015 - 20:07
řeka: řekni mi, kdo? ty sám...
ST. |
29.06.2015 - 21:55
libour: ST
|
29.06.2015 - 00:18
libour: ST
|
28.06.2015 - 19:14
řeka: změň čtivo po ránu
ST |
28.06.2015 - 17:35
ttragelaf: moře románů
|
28.06.2015 - 15:42
|
28.06.2015 - 15:11
blue: klidně i doporuč nějaký román :)
|
28.06.2015 - 09:38
radek oslov: poezie je asi o pocitu,proto píšu,dik za pochopení...
|
28.06.2015 - 06:36
řeka: hledáš všednost zázraku? Otevři oči dokořán, vyhni se přízraku
ST. |
27.06.2015 - 21:46
René Vulkán: a já se bojím bubáka
|
27.06.2015 - 19:41
krizekkk: Já už se bohužel nebojím ničeho kamaráde.
|
26.06.2015 - 21:08
řeka: ST.
|
26.06.2015 - 17:57
ttragelaf: kluku, ty si hlavolam - ST dám
|
25.06.2015 - 22:25
detektor: ST
|


