radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.07.2015 - 15:33
ttragelaf: čas, mizerný malíř
obraz procitá do stínu a hříchy padají z nebe čí obraz pýchy sem to nese jako déšť jsou hříchy jako houby po něm v lese |
31.07.2015 - 05:58
řeka: otáčej se za Ní...jen se otoč, pro vteřinu krásy
ST. |
30.07.2015 - 22:21
libour: ST...
|
30.07.2015 - 09:54
ttragelaf: vteřina prokletá
|
29.07.2015 - 14:12
řeka: povedená mini
ST. |
29.07.2015 - 13:52
nejsembásník: něha se má oplácet jen něhou ...
cena je nevyčíslitelná ... |
27.07.2015 - 16:38
krizekkk: Někdy je fakt těžké pochopit. ;-)
|
27.07.2015 - 10:43
Kapka: ST
|
27.07.2015 - 00:09
řeka: ST.
povedené dílko |
26.07.2015 - 20:35
Květka Š.: ST...TO JE PĚKNÝ...
|
26.07.2015 - 17:39
Kapka: ST
|
26.07.2015 - 17:38
Kapka: Líbí, ST
|
26.07.2015 - 16:11
ttragelaf: st...
|
26.07.2015 - 13:59
řeka: ST.
|
25.07.2015 - 20:57
|
25.07.2015 - 08:41
ttragelaf: samozřejmě s nadsázkou, jinak by byl svět němý
|
25.07.2015 - 06:15
řeka: a slunce pálí jen..
ST, |
24.07.2015 - 15:12
radek oslov: ttagelaf dík za koment,jen nevím jak to mám chápat..a
|
24.07.2015 - 12:35
ttragelaf: Radku Oslove, vše, co z Vás vyjde, bude použito proti Vám.
|
23.07.2015 - 09:37
radek oslov: ttragelaf skvělé pokračovaní a ostatním dik za komenty.
|


