Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1553
» komentářů: 5227 / 5602
Komentáře k dílům uživatele :
11.07.2021 - 13:59
Květka Š.: :-)..moc fajn..
11.07.2021 - 13:55
Besinka: Květka Š.:
Květuško, to je úžasné, pozdrav Tvé kočičky. Ty jsi moc milá.
11.07.2021 - 13:53
Květka Š.: ...a jen tak...
Já jsem kočka noblesní
každý kocour o mně sní
prý mi chytí šedou myš
ty kocoure,to ty smíš.
Drápky ostré pevný skus
vrčí rád na autobus,
našel kousek klubíčka
vem si,to je mašlička.
----------------------------------
10.07.2021 - 19:40
Besinka: Ano. Děkuji a zdravím z kočičího království.
10.07.2021 - 19:39
Besinka: Moc děkuji.
10.07.2021 - 19:24
blue: výtečné, kočky umí milovat :)
10.07.2021 - 19:22
blue: výborně..
09.07.2021 - 14:51
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji. To jsi napsala moc hezky. Jsi prima a cítím z Tebe dobré klima.
09.07.2021 - 14:44
Květka Š.: ...a něco ode mě...
--------------
Dva rybáři z jedné lodi
udici do vody hodí,
hodí,hodí,proč by ne?
Třeba ji ta ryba nemine.
Udice se hýbala,
bacha kluci,zabrala,
kolem voda rychle teče
jé,oni chytli potápěče....
--------------------------------------
06.07.2021 - 15:01
Besinka: Květka Š.:
Děkuji moc a přeji klidný den.
06.07.2021 - 13:56
Květka Š.: ..šuplíky jsou dobrý :-)
06.07.2021 - 10:26
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji a za přidání. A za přátelství. Přeji hezký den. Jíťa
06.07.2021 - 10:23
M.A.Rek: Být tak ptákem,
perutě rozprostřu
v touze celý svět obejmout.

Být tak ptákem,
hlasem krásným zapěji
o štěstí, než bude po něm veta.

Být tak ptákem,
volně se rozletím
s větrem se svobodně smát.

Být tak ptákem,
zvědavě povyhlédnu
zpod kiltu po krásách světa.
05.07.2021 - 19:47
Besinka: René Vulkán:
Pokusím se. Děkuji a přeji klidný zbytek dne.
05.07.2021 - 19:24
René Vulkán: V první části, říkám si, jestli nesnížit počet ukazovacích zájmen. Posléze báseň získává tempo a kvalitu
03.07.2021 - 14:53
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji a přeji hezký den.
03.07.2021 - 14:33
Květka Š.: :-)...st...
03.07.2021 - 07:01
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji. Slova milá hřejí. Nádherné připojení.
Srdce má potěšení.
03.07.2021 - 07:00
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji. Moc a moc za hezká slova.
03.07.2021 - 06:59
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji za hezké psaní a Tobě vše dobré.Též jsem vděčná za veršíky a přátelství.
1 ... 263|264|265|266|267|268|269|270|271 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku