Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.03.2022 - 14:44
Besinka: Květka Š.:
Ach, zlatá Květuško. |
14.03.2022 - 14:34
Květka Š.: Prodávám srdce z perníku
pro vaši slečnu,mladíku, z lásky srdce koupené nese štěstí,né že ne. |
14.03.2022 - 11:49
Besinka: Dota Slunská:
Moc děkuji. |
14.03.2022 - 11:26
Dota Slunská: Takové milé pondělní přání. :)
|
13.03.2022 - 19:46
Besinka: umělec2:
Mkinka, Jack a kocourek s chodící kapsičkou děkují. |
13.03.2022 - 19:40
umělec2: Kácov zdraví Kolín
|
13.03.2022 - 11:49
Besinka: panK.:
Moc děkuji. |
13.03.2022 - 11:31
panK.: Moc pěkná!
|
12.03.2022 - 20:53
Besinka: tajemství přírody:
Ono je to těžké údobí pro všechny. Děkuji za Tvé řádky. |
12.03.2022 - 19:23
tajemství přírody: Holubice míru, kde ztratil člověk víru, pro zbabělost , krutou zášť, převlékl střelec lásky vlastní plášť. Leť holubice, ale vrať se také zpátky, tam kde Ukrajina musí sama sebe hlídat a ne prchat pro ní zavřenými vrátky.
|
12.03.2022 - 17:51
Besinka: Helen Hadar:
Děkuji za napsání. I čtení mých milých vzpomínek. |
12.03.2022 - 17:49
Helen Hadar: O věčné lásce sníš...
|
12.03.2022 - 14:59
Besinka: j.m.:
A je nejnádhernější. Dávat a dávat je krásné. |
12.03.2022 - 12:06
j.m.: Láska je cesta jen pro ty nejsilnější.
|
12.03.2022 - 10:43
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji. Latinu miluji. |
12.03.2022 - 08:55
M.A.Rek: Deus silet in armis belli nec adiuvat
|
10.03.2022 - 14:58
Besinka: Květka Š.:
To jsi hezky napsala. |
10.03.2022 - 14:58
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji a zdravím Tě. |
10.03.2022 - 14:14
Květka Š.: A jaro čaruje…
motýl s motýlem tancuje Ferda mravenec udělá „kuku“ a berušce z lásky daruje svůj šátek z krku.... |
10.03.2022 - 13:43
Květka Š.: :-)...pěkné
|


