Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.03.2022 - 15:24
Besinka: Květka Š.:
Děkuji za pohádkové řádky. Ty jsi štěstí. I za vrátky. |
20.03.2022 - 15:11
Květka Š.: ~~~~~~~~
Lžičkou stříbrnou naberu si med pár kapek spadne na tvůj i na můj ret, to naše líbání pak bude medové tak sladké a taky dlouhé,lepivé... |
20.03.2022 - 11:15
Besinka: Helen Hadar:
Děkuji, jsi hodná. |
20.03.2022 - 09:39
Helen Hadar: S úsměvem, milé :-)
|
19.03.2022 - 18:24
Besinka: Lilith:
Děkuji |
19.03.2022 - 18:15
Lilith: První sloku podepíšu ;-)
|
19.03.2022 - 15:20
Besinka: Květka Š.:
Ty máš vždy hezké řádky. Hladíš z pohádky. |
19.03.2022 - 14:52
|
18.03.2022 - 20:00
Besinka: Lilith:
Moc děkuji. |
18.03.2022 - 18:02
Lilith: Je to krásně pozitivní a roztomilé ;-)
|
18.03.2022 - 17:34
Besinka: Helen Hadar:
Já ráda vařím a tak jsem to chtěla dát do básničky. Děkuji. Jsi milá. |
18.03.2022 - 17:06
Helen Hadar: Moc pěkné, nicméně poslední sloka, že jsem hezká i se zástěrou, je úžasná! Milé verše :-)
|
18.03.2022 - 16:38
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji, drahá |
18.03.2022 - 15:17
|
18.03.2022 - 14:10
Besinka: M.A.Rek:
moc děkuji za podporu. |
18.03.2022 - 11:00
M.A.Rek: Oj, dobrou chuť na vše...
|
18.03.2022 - 06:35
Besinka: divoženka1:
Besinka si jí určitě přečetla z nebíčka. Díky zlatá. |
18.03.2022 - 06:34
Besinka: West:
Ach děkuji, mám radost. |
18.03.2022 - 06:33
Besinka: West:
Ach, děkuji. Ty tak milý. |
18.03.2022 - 06:24
divoženka1: Milá vzpominka která tvou kočičku hřeje jistě v kožišku
|


