Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.01.2026 - 15:22
Květka Š.: ..a kočka ta moje má ráda bačkory
|
11.01.2026 - 13:14
|
11.01.2026 - 09:45
Besinka: M.A.Rek: děkuji,to je krása,co píšeš
|
10.01.2026 - 23:40
M.A.Rek: A láska?
Až zítra, zívá. Já vím, je to potvora... Jen v ponožkách kočička bez trička usnula s jablíčky v posteli a sny z minula s líbezným úsměvem kalhotky jsou na zemi i ten bobřík už spí i tak je blaze mi. ;o) |
09.01.2026 - 20:55
Besinka: Radost: děkuji
|
09.01.2026 - 20:55
Besinka: Radost: ano.
|
09.01.2026 - 20:50
Besinka: radost - děkuji
|
09.01.2026 - 20:49
Besinka: Radost: děkuji
|
09.01.2026 - 20:49
Besinka: Radost: ano.
|
09.01.2026 - 20:48
Besinka: Radost: děkuji
|
09.01.2026 - 20:47
Besinka: Radost: Děkuji mockrát
|
09.01.2026 - 20:47
Besinka: Radost: Děkuji mockrát.
|
09.01.2026 - 20:46
Besinka: Radost: Děkuji, mockrát
|
09.01.2026 - 13:50
Radost: Smutná báseň. Ať poezie pomáhá jít dál, i když to není jednoduché.
|
09.01.2026 - 13:44
Radost: Ano, nebuď smutná, svými texty přinášíš potěšení ostatním.
|
09.01.2026 - 13:16
Radost: Krásná a něžná básnička. Chvilky, ve kterých si dopřejeme něco hezkého sami pro sebe, jsou krásné a důležité.
|
09.01.2026 - 13:12
Radost: Báseň plná myšlenek, pocitů a emocí. Je důležité umět se vypsat, pomáhá to.
|
09.01.2026 - 13:11
Radost: Báseň plná pocitů a emocí. Ať život provází naděje.
|
09.01.2026 - 13:04
Radost: Hodně silná báseň plná emocí a pocitů.
|
09.01.2026 - 13:01
Radost: Posílám pohlazení, Besinko.
|


