Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.03.2024 - 20:02
Besinka: kozorožka: děkuji za podporu a máš pravdu člověk si váží kazdickeho dne, protože život není samozřejmost a děkuji, že jsi se mnou
|
31.03.2024 - 19:39
kozorožka: Třeba je ;-)
|
31.03.2024 - 19:37
kozorožka: Osud lidský je někdy těžký
Krutou daň si vybírá Však naděje nás stále doprovází A také až s námi umírá |
31.03.2024 - 19:24
Besinka: Lilith: objimam a děkuji za podporu.
|
31.03.2024 - 18:24
Lilith: Vím, jaké to je... uf... napsalas to opravdu srdcem.
Maminka tam byla posledních pár měsíců života... bylo jí 53 let. |
31.03.2024 - 09:31
Besinka: Lilith: děkuji za podporu.
|
31.03.2024 - 09:30
Besinka: Lilith: děkuji a objimam.
|
30.03.2024 - 21:43
Lilith: Kdysi...
|
30.03.2024 - 21:42
Lilith: Smuténka...
|
30.03.2024 - 16:15
Besinka: libour: děkuji mockrát
|
30.03.2024 - 11:48
libour: silné....zvláště poslední řádek......
|
28.03.2024 - 17:30
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji mockrát za povzbuzení.
|
28.03.2024 - 17:27
Zeanddrich E.: ...jj; snad jednou vyjdou věci přací... :)
|
28.03.2024 - 14:08
Besinka: Lilith: ano a objímám.
|
28.03.2024 - 14:05
Lilith: Slunce dycky líbne rádo a hřejivě ;-)
|
27.03.2024 - 21:20
Besinka: Radegast: děkuji.
|
27.03.2024 - 20:48
Radegast: Jak odstín malíře, tak odstín básníka.
Jde tomu porozumět. |
27.03.2024 - 12:52
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji.
|
27.03.2024 - 12:15
Zeanddrich E.: Je to docela smutné - ale zároveň i krásné, Besinko :)
|
26.03.2024 - 18:34
Besinka: zenge: ano, bohužel.
|


