Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1555
» komentářů: 5228 / 5605
Komentáře k dílům uživatele :
09.05.2024 - 15:25
Květka Š.: jojo...
08.05.2024 - 18:37
Besinka: Lilith: Děkuji mockrát.
08.05.2024 - 18:36
Besinka: Lilith: Já když jedu vlakem z Prahy, tak průvodčí se směje..no ty z Prahy jsou hrozný...protože já zas mám mluvu spíše z Kolína od babičky..já to mám automaticky,
určité pády říkám jinak, ....
08.05.2024 - 18:33
Besinka: Marťas9: Díky a objímám.
08.05.2024 - 18:10
Lilith: Do Budějic ogar už došel, hihi ;-)
Mám ráda Moraváky i Moravu. Tam je mi dycky dobře ;-)
Když jsme tam jeli busem, najednou cca po půlce cesty lidi začali mluvit jinak, tak hezky, jak přistupovali...
Jinak jsem rodilá Středočeška z planety L ;-)
(A teď se v tom vyznej) ;-)
08.05.2024 - 18:07
Lilith: Opít se deštěm jde aspoň zadarmo, hihi ;-)
Fajný čtení :-)
08.05.2024 - 16:44
Marťas9: Tož hoj z Moravy, kdybys chtěla něco přeložit pisni, někdy mi ani nepřijde, že mluvim jinou řeči. Právě za mnou přišla dcerka pa...
07.05.2024 - 05:56
Besinka: Radegast: já se narodila v Praze
06.05.2024 - 20:42
Radegast: Prahu mám rád.
06.05.2024 - 07:19
Besinka: Radegast: díky
06.05.2024 - 07:19
Besinka: Radegast: ano
05.05.2024 - 17:09
Radegast: Smuténkově
05.05.2024 - 17:03
Radegast: Libres je láskovník. :-)
05.05.2024 - 13:02
Besinka: Zeanddrich E.: Ano, ještě je.
05.05.2024 - 13:01
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji
05.05.2024 - 13:01
Besinka: Zeanddrich E.: Ano,to máš pravdu.
05.05.2024 - 12:14
Zeanddrich E.: Už jsem přes ..hlavák v Praze dlouho neprocházel :); - takže to piano tam ještě pořád je... :)?
05.05.2024 - 12:12
Zeanddrich E.: ... :):).
05.05.2024 - 12:11
Zeanddrich E.: ... :).
(Kočky ,,za sklem" se dovedu i pěkně vztekat... :) )
04.05.2024 - 16:22
Besinka: Marťas9: děkuji
1 ... 138|139|140|141|142|143|144|145|146 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku