Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1555 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.05.2024 - 23:36
Marťas9: Besinka: To náš Dastik bouřku vnímá podobně jak petardy.
|
26.05.2024 - 20:05
Besinka: Lilith: ano a objímám
|
26.05.2024 - 20:04
Besinka: Lilith: ano
|
26.05.2024 - 18:35
Lilith: Smuténka...
|
26.05.2024 - 18:28
Lilith: Statečná ;-)
|
26.05.2024 - 08:36
Besinka: Lionhead: děkuji
|
26.05.2024 - 07:54
Lionhead: Ta je náramná ^_^
|
25.05.2024 - 20:05
Besinka: Zeanddrich E.: To je dle čtenářského deníku,co jsem si vedla před dvaceti lety.
|
25.05.2024 - 19:36
Zeanddrich E.: Od jedné Cooper jsem,cca před 20 lety) něco dosti pro mne důležitého četl; to ale asi nebyla tato...? (pokusím se dohledat)
|
23.05.2024 - 17:20
Besinka: Lilith: děkuji
|
23.05.2024 - 17:09
Lilith: Bať, tož tak to je...
|
19.05.2024 - 18:27
Besinka: Radegast: děkuji
|
19.05.2024 - 18:26
Besinka: Radegast: díky za krásný komentář.
|
19.05.2024 - 10:39
Radegast: V nadšení. ;-)
|
19.05.2024 - 10:30
Radegast: To jsme.
|
18.05.2024 - 19:42
Besinka: Zeanddrich E.: Spíše s velkým D.
|
18.05.2024 - 19:40
Besinka: Zeanddrich E.: Děkuji za podporu.
|
18.05.2024 - 19:24
Zeanddrich E.: ... .
(a ten delfín byl jenom delfín - nebo spíše Delfín, Besinko...? :) ) |
18.05.2024 - 19:17
Zeanddrich E.: Hlubokomyslná úvaha docela, Besinko... .
|
18.05.2024 - 16:39
Besinka: Lionhead: děkuji,jako miminko z Motola, děkuji vícekrát
|


