Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.08.2017 - 10:50
Gándhí: J.F.Julián: Díky!
|
16.08.2017 - 10:48
J.F.Julián: ano!
St |
15.08.2017 - 14:07
Gándhí: Kajuta: rozsvícený Dík ;)
|
15.08.2017 - 13:51
Kajuta: ...stínem přikradlé ST..
|
14.08.2017 - 14:51
Gándhí: Emma Wallace: a tentokrát náhoda poděkování nezkazila ;)
|
14.08.2017 - 14:22
Emma Wallace: Zkoušel ST dát :-)
|
14.08.2017 - 14:00
Gándhí: ttragelaf: Ringo: Kapka: díky, takoví naštěstí po tomto světě nechodí, jen v zemích za některými zrcadly ;)
|
14.08.2017 - 10:10
Kapka: Zkrátka člověk (nepovedený)
Tobě ST, páč je to povedený. |
14.08.2017 - 09:43
Ringo: Boze, ten chudák v zivote strasne zkusil...
|
14.08.2017 - 09:15
|
13.08.2017 - 20:38
Gándhí: Psavec: Dík velký
|
13.08.2017 - 01:16
Psavec: ST.
|
12.08.2017 - 00:51
Gándhí: Lilith: Kajuta: ttragelaf: nerozumnělý dík ;)
|
11.08.2017 - 23:32
ttragelaf: těch nerozumělů co všemu rozumí
na mou věru skromní jsou a říkají že tomu nerozumí s naprostou jistotou |
11.08.2017 - 18:09
Kajuta: ST do hlediště i nadhlediště. :))
|
11.08.2017 - 18:04
Lilith: Žijeme v tom pořád... vskutku s nadhledem to jde líp ;-)
ST |
11.08.2017 - 17:12
Gándhí: Emma Wallace: danke ;)
|
11.08.2017 - 17:10
Emma Wallace: :-D
ST |
11.08.2017 - 13:21
Gándhí: Bábovka: díky ;)
|
11.08.2017 - 10:45
Bábovka: Pche... :) ST :)
|


