Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.08.2016 - 16:34
krizekkk: Pokud mi čeština nějaké slovo nenabízí, vymyslím si ho. ;-)
|
04.08.2016 - 22:05
zvířenka: Pod společnou peřinou s Josefem i Jiřinou vznikla jsem i já.Pravdu díš, lásky se člověk nemá bát i kdy bolí a rýmů se člověk nikdy nenabaží. Vnímajíc obsah, držím palce. Stejně je všechno jinak:-) a život to jen denodenně potvrzuje.
|
20.07.2016 - 14:31
René Vulkán: :-)
|
22.06.2016 - 23:19
|
13.06.2016 - 19:59
zvířenka: Výborně maestro a nyní ještě i tu zhudebněnou část??:-)))
|


