Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.01.2018 - 11:00
Gándhí: Emma Wallace: stále bezsněhověpokrývkový dík
|
14.01.2018 - 23:32
Emma Wallace: VýSTižné :-)
|
05.01.2018 - 09:15
Gándhí: René Vulkán: nezapírám pocit vděčnosti ;)
|
04.01.2018 - 14:45
René Vulkán: studená pocitovka
vyvolávající hřejivý pocit :-) |
22.12.2017 - 19:16
Gándhí: Emma Wallace: perlonosný dík ;)
|
22.12.2017 - 17:28
Emma Wallace: SkvoSTné poznání :-)
|
15.12.2017 - 18:34
Gándhí: Kajuta: vysmátý dík ;)
|
15.12.2017 - 18:29
Kajuta: Rozezvučené ST
|
14.12.2017 - 12:19
Gándhí: Psavec: blankytněmodrý dík ;)
|
12.12.2017 - 19:01
Psavec: Líbí se mi, ST.
|
11.12.2017 - 21:44
Gándhí: Bean: skorojarní díky ;)
|
11.12.2017 - 21:23
Bean: .. přesto, že slezlo, trochu toho bíla
a barvy v šedi u vánočky pijí kávu o5 k nám zimní víla přitančila.. já viděl jsem jí..včera.. v davu.. :) |
09.12.2017 - 10:46
Gándhí: Kapka: přiznaný dík ;)
|
08.12.2017 - 23:28
Kapka: ST, se povedlo
|
08.12.2017 - 19:57
|
08.12.2017 - 19:53
|
08.12.2017 - 19:46
Gándhí: Lilith: mrknuvší dík ;)
|
08.12.2017 - 19:25
Lilith: ;-)
ST |
08.12.2017 - 09:13
Gándhí: Špáďa: ei, pálí ti to, foť i tilapie ;) Dík
|
08.12.2017 - 00:53
Špáďa: Olze žezlo?
Olze lezlo. Nešal plašen! Olze? Že zlo k Olze lezlo? K Olze lezlo, k Olze. Žezlo! |


