Gándhí

» registrace: 28.03.2016
» 49, muž, Třebíč
» děl: 93
» komentářů: 4478 / 1385
Komentáře k dílům uživatele :
05.12.2018 - 23:03
Špáďa: zenge:
Neboj zenge, tvořím ráčky pořád, nových mám plný mobil... jen nemám čas je dočísnout a šoupnout na modro. Takže díky Gándhímu, že převzal na chvíli vlajku.

Gándhí, klídek, mně v tamozpětkách taky občas vycházej pěkný sprosťačinky.
05.12.2018 - 22:55
Špáďa: Ses pěkně rozjel, člověče! Nějak jsem u tebe dýl nebyl a až jeden nejmenovaný přítel z Modra, dokonce tvůj spoluobyvatel, mě upozornil, jak skvěle řádíš!
Koukám, že už tu máš tamozpětek snad celkem osm! Za chvíli si půjdu smlsnout na dalších.
05.12.2018 - 21:09
byron: "Motej brko, ty, bo ližu opa."

Muheeeeeeee...ještě, že mě nikdo nevidí, jak se na zemi řežu smíchy:-)))).
ST
05.12.2018 - 20:37
Ringo: To je v pytli, koukám jak puk. ;-)
05.12.2018 - 19:45
enigman: já jsem spíš žalud...
05.12.2018 - 19:43
enigman: občas to vidím aniž bych si ty oči zatlačil...
05.12.2018 - 19:42
enigman: asi se dám na pití kupletů a humoresek...
04.12.2018 - 14:35
Gándhí: drsnosrstej kokršpaněl: spirální dík ;)
04.12.2018 - 13:42
drsnosrstej kokršpaněl: ST nejen za to starý dobrý zet ix spektrum :)
03.12.2018 - 17:04
Gándhí: byron: dík za průlet ;)
03.12.2018 - 16:56
byron: No ba, je to naprosto trefně popsaný. Člověk si tím vesmírem prostě chvíli prolítne...:-).
ST
03.12.2018 - 16:19
Gándhí: Ringo: zato funguje vytříbený smysl pro humor ;). Díky!
03.12.2018 - 16:09
Ringo: Ježkovy oči, zatlačit si oči!
Ale také jsem to zkusil. A efekt – zlatý oči... Buď jsem vyvinul malý tlak, nebo to u nás nevidomých nefunguje. (smajlík se zatlačenou dvojtečkou)
03.12.2018 - 14:47
Gándhí: valerie: zauzlovaný dík ;)
03.12.2018 - 14:34
valerie: Dělala jsem to už jako dítě, fakt, líbilo se mi všechno to cos popsal a proto sem nikdy na ničem jinym nepotřebovala ujíždět, super experiment ST
03.12.2018 - 10:26
Gándhí: zvířenka: iracionálně dimenzovaný dík ;)
03.12.2018 - 10:16
zvířenka: Já si ujíždím na mžitkách:-)Mám úplně stejný od malička, já jsem omdlívací a na těch pár vteřin,než hlava vyrovná tlaky, zažívá člověk takovej barevnej úplně bezbranej kymácivej fičáček..takovejch nehalucinogenních metod je spousta,jen nikoho nebaví je víc objevovat. Tak díky za zkoumání:-)
03.12.2018 - 09:48
Gándhí: M.A.Rek: neoblafující dík ;)
03.12.2018 - 09:42
M.A.Rek: Když si zatlačíš oči, je to poezie,
když jen zatlačíš, na ho... to je.

ST
03.12.2018 - 09:04
Gándhí: ttragelaf: střemhlavý dík
1 ... 20|21|22|23|24|25|26|27|28 ... 70

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku