Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.04.2019 - 09:12
Gándhí: Špáďa: jó, superdík, bez těch Melovejch dřýstů je to mnohem údernější ;)
|
11.04.2019 - 22:33
Špáďa: Kliknu na seznam tvých (vý-)plodin a vida "U pokladny", aniž cokoliv dál jsem četl, hned mi nabíhá: "...vyndal, kopu!"
A že má mít ráček i trochu smysl, tak ho tu máš ode mne za tvé veselé dílko taky takovej veselejší: U pokladny ve vřavě děva řve: Vyndal!? — Kopu! |
11.04.2019 - 09:33
Gándhí: Psavec: i Tvá návštěva chutná, díky ;)
|
10.04.2019 - 19:44
Psavec: Dobrůtka, ST.
|
09.04.2019 - 23:42
Gándhí: ttragelaf: Emma Wallace: považující si díky. Přesah měl již samotný příběh svatebčanů ;)
|
09.04.2019 - 20:05
|
09.04.2019 - 17:05
Emma Wallace: PěknoST ;-)
|
08.04.2019 - 22:10
Gándhí: Psavec: díík ;)
|
08.04.2019 - 19:23
Psavec: ST.
|
08.04.2019 - 14:03
Gándhí: byron: vrchovinovaté díky ;)
|
08.04.2019 - 13:59
byron: Jo jo...lze přát pouze štěstí, zdraví:-).
Tobě ST. |
08.04.2019 - 11:47
Gándhí: valerie: kujuu ;)
|
08.04.2019 - 11:26
valerie: Tak ať se jim vše vydaří minimálně jako tvoje básnička, a kamínky zůSTanou navždy spolu
|
07.04.2019 - 23:26
Gándhí: Ringo: dík za pozastavení ;)
|
07.04.2019 - 23:10
Ringo: Za přečtení jsi i dílem U pokladny stál. ;-)
|
07.04.2019 - 22:44
Gándhí: byron: za to Ti ovšem děkuji a kopačky zandávám ;)
|
07.04.2019 - 22:37
byron: Ti tady vyndávám ST krajane...:-).
|
14.03.2019 - 11:52
Gándhí: Elisabeth.S: dík za krasonakuk ;)
|
14.03.2019 - 09:48
Elisabeth.S: Soběpodobně jak fraktály, když nezatlačím jen zavřu sobě oči
to jsou pak pěkné skandály vesmírem se točím;-) KrásnoST! |
12.03.2019 - 22:55
Gándhí: Elisabeth.S: aj, doufám, že kocourovi aspoň šest životů ještě zbylo ;). Dík za účast, už je to jen úsměvná vzpomínka ;)
|


