Gándhí

» registrace: 28.03.2016
» 49, muž, Třebíč
» děl: 93
» komentářů: 4478 / 1385
Komentáře k dílům uživatele :
12.04.2019 - 09:12
Gándhí: Špáďa: jó, superdík, bez těch Melovejch dřýstů je to mnohem údernější ;)
11.04.2019 - 22:33
Špáďa: Kliknu na seznam tvých (vý-)plodin a vida "U pokladny", aniž cokoliv dál jsem četl, hned mi nabíhá: "...vyndal, kopu!"
A že má mít ráček i trochu smysl, tak ho tu máš ode mne za tvé veselé dílko taky takovej veselejší:

U pokladny ve vřavě děva řve:
Vyndal!? — Kopu!
11.04.2019 - 09:33
Gándhí: Psavec: i Tvá návštěva chutná, díky ;)
10.04.2019 - 19:44
Psavec: Dobrůtka, ST.
09.04.2019 - 23:42
Gándhí: ttragelaf: Emma Wallace: považující si díky. Přesah měl již samotný příběh svatebčanů ;)
09.04.2019 - 20:05
ttragelaf: těžká báseň
s přesahy
do různých
směrů

jako svět

ST*
09.04.2019 - 17:05
Emma Wallace: PěknoST ;-)
08.04.2019 - 22:10
Gándhí: Psavec: díík ;)
08.04.2019 - 19:23
Psavec: ST.
08.04.2019 - 14:03
Gándhí: byron: vrchovinovaté díky ;)
08.04.2019 - 13:59
byron: Jo jo...lze přát pouze štěstí, zdraví:-).
Tobě ST.
08.04.2019 - 11:47
Gándhí: valerie: kujuu ;)
08.04.2019 - 11:26
valerie: Tak ať se jim vše vydaří minimálně jako tvoje básnička, a kamínky zůSTanou navždy spolu
07.04.2019 - 23:26
Gándhí: Ringo: dík za pozastavení ;)
07.04.2019 - 23:10
Ringo: Za přečtení jsi i dílem U pokladny stál. ;-)
07.04.2019 - 22:44
Gándhí: byron: za to Ti ovšem děkuji a kopačky zandávám ;)
07.04.2019 - 22:37
byron: Ti tady vyndávám ST krajane...:-).
14.03.2019 - 11:52
Gándhí: Elisabeth.S: dík za krasonakuk ;)
14.03.2019 - 09:48
Elisabeth.S: Soběpodobně jak fraktály, když nezatlačím jen zavřu sobě oči
to jsou pak pěkné skandály vesmírem se točím;-)
KrásnoST!
12.03.2019 - 22:55
Gándhí: Elisabeth.S: aj, doufám, že kocourovi aspoň šest životů ještě zbylo ;). Dík za účast, už je to jen úsměvná vzpomínka ;)
1 ... 15|16|17|18|19|20|21|22|23 ... 70

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku