|
» 15.03.2014 » autor: matousekKkrejca » komentářů: 8(8) » tipů: 21 |
|
jen aby nedošlo k omylu - je mi fajn, ale ty veselý mi nějak nejdou... ;-)
» 12.04.2014 » autorka: TetaKazi » komentářů: 12(8) » tipů: 25 |
|
» 30.04.2014 » autorka: myšlenka pouhá » komentářů: 10(8) » tipů: 14 |
|
...nemám tušení co je nahoře a co je dole...
» 11.05.2014 » autor: Jort » komentářů: 15(8) » tipů: 14 |
|
...
» 12.05.2014 » autorka: Tedelybear » komentářů: 10(8) » tipů: 16 |
|
...
» 14.05.2014 » autor: Offline.Uzivatel » komentářů: 8(8) » tipů: 17 |
|
...nekonečná naivita...
» 17.05.2014 » autor: Jort » komentářů: 15(8) » tipů: 14 |
|
...taková volná asociace...
» 20.05.2014 » autor: Jort » komentářů: 14(8) » tipů: 17 |
|
Neznáte někdo dobrou kartářku?
» 28.05.2014 » autorka: b.e.a.t.a » komentářů: 11(8) » tipů: 15 |
|
(ne)opakovaně?
» 30.05.2014 » autor: Ctirad Justus » komentářů: 16(8) » tipů: 22 |
|
» 03.06.2014 » autorka: myšlenka pouhá » komentářů: 11(8) » tipů: 15 |
|
» 04.06.2014 » autorka: myšlenka pouhá » komentářů: 12(8) » tipů: 19 |
|
..o jedné samotě,je to jen báseň..ale ta klívie nám opravdu krásně kvete..
» 22.06.2014 » autorka: Květka Š. » komentářů: 8(8) » tipů: 15 |
|
I když je to takové ,,dva v jednom".. psala jsem co mi do rukou z hlavy přišlo.. a asi tak to má být.
» 13.07.2014 » autorka: Veronica » komentářů: 13(8) » tipů: 23 |
|
jen tak o čase...
» 17.07.2014 » autorka: Lilith » komentářů: 13(8) » tipů: 14 |


