Díla : komentovaná » kategorie : Básně

Adventurám. Hrám. (b.)
» 28.11.2012
» autor: Kajuta
» komentářů: 8(7)
» tipů: 28
Jen tak se svět plazí, jsme syroví i nazí, jsme zastření i hloupí, mnozí z nás na slovo jsou skoupí.
» 29.11.2012
» autorka: Lenka pomněnka
» komentářů: 8(7)
» tipů: 12
» 30.11.2012
» autorka: Marta Valenová
» komentářů: 14(7)
» tipů: 10
..
» 01.12.2012
» autorka: hanele m.
» komentářů: 7(7)
» tipů: 22
...
» 06.12.2012
» autor: kavec
» komentářů: 7(7)
» tipů: 18
jen chci podotknout, že není o mě.....děkuji :=)
» 06.12.2012
» autorka: whiolet
» komentářů: 9(7)
» tipů: 20
část vznikla v hlavě ještě v Počátkách u kašny
» 07.12.2012
» komentářů: 8(7)
» tipů: 14
jen tak pro pousmání
» 07.12.2012
» autorka: myšlenka pouhá
» komentářů: 7(7)
» tipů: 7
» 07.12.2012
» autor: Dvorkam
» komentářů: 8(7)
» tipů: 11
» 10.12.2012
» autorka: Marta Valenová
» komentářů: 14(7)
» tipů: 10
... jsou někdy horší jak mor s atomovkou dohromady :-)
» 11.12.2012
» autorka: myšlenka pouhá
» komentářů: 10(7)
» tipů: 12
O nenaplněné touze po lásce
» 12.12.2012
» autor: zmrazek
» komentářů: 8(7)
» tipů: 8
» 12.12.2012
» autor: Němý blb
» komentářů: 7(7)
» tipů: 24
**nevim co sem psat**
» 15.12.2012
» autorka: whiolet
» komentářů: 8(7)
» tipů: 14
Pro ty,které zde znám. :-)
» 16.12.2012
» autor: korzar777
» komentářů: 7(7)
» tipů: 8
» 16.12.2012
» autorka: Berenika
» komentářů: 7(7)
» tipů: 19
16.12.jsem šel na adventní mši. Celou noc a ráno lilo. Jen tak jsem vyslovil přání, jak by bylo hezké aby na tu mši vysvitlo sluníčko. Přesně v okamžik zahájení mše, oltář zalilo sluníčko skrze okno. Je tohle náhoda????
» 17.12.2012
» autor: korzar777
» komentářů: 9(7)
» tipů: 11
...
» 18.12.2012
» autor: kavec
» komentářů: 7(7)
» tipů: 15
Děkuji...
» 19.12.2012
» autorka: Marta Valenová
» komentářů: 13(7)
» tipů: 13
přízrak je vědecky vzato vlastně jen něco co se zdá zraku…
» 20.12.2012
» autor: enigman
» komentářů: 7(7)
» tipů: 17

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku